reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny byłam na usg i według OM powinno być 7.5 tyg a na usg mi wyszło 5.5. Tyg było już widać uderzające wolno serduszko czy mam się o co martwić? Również gratulacje i zdrówka;)
Kiedy byłaś na tym usg i kiedy masz mieć kolejne? Bo piszesz tu w różnych miejscach zadając to samo pytanie. Jeżeli okres miałaś 27 września to dziś masz wg om 8+4.
 
Hej dziewczynki jestem już w 9tc 8+1 tak mi pokazuja aplikacje.
Czy wy też zauważyliście już , że trochę Wam się przytyło? Jestem szczupłą kobitka, przed ciążą ważyłam 50kg (z kawałkiem) przy 159cm.
Piersi miałam rozm.75C. teraz już ważę ok.53kg i piersi też się powiększyły, dobrze, że miałam wiekszy stanik który kiedyś przez pomyłkę kupiłam (tyko nie wiem czemu jest bez metki z rozmiarem [emoji848]).
Kupiłam w zeszłym roku płaszcz zimowy i wtedy był ciut luźniejszy a wczoraj wychodząc na spacer z moim narzeczonym dopięłam się z lekką trudnością i widać było , że bardzo mocno mnie opina na piersiach i brzuszku (nawet było mi w nim trochę ciasno) [emoji51][emoji15]
Mój Miś skomentował, że ładnie widać w nim mały zaokrąglony brzusio. [emoji1768]
Zresztą zauważyłam, że na bokach też mi przybyło troszkę ciałka. [emoji848][emoji2958]

Dodatkowo dziś rano założyłam jeansy i już czułam, że w pasie trochę cisną.... [emoji3526]

Trzeba się zaopatrzyć w coś wygodniejszego... [emoji848]
Może macie jakieś propozycje gdzie i co można kupić teraz na zimę, żeby tyłek nie zmarzł ? [emoji846][emoji6]
Ja dzis zalozylam kurtke zimowa i jakos sie chyba skurczyla w praniu :p bo jakas ciasna.
Musze tez poszukac legginsow ciazowych, mialam kiedys z hm ale jakos mi nie podpasowaly, dziwnie uszyte
 
reklama
Też mam wrażenie, że cos troszkę mi przybylo, ale waga stoi w miejscu 75 kg.
Wczoraj nawet już patrzyłam ćwiczenia dla ciężarnych i zamierzam troszkę się poruszać oczywiście jak Pani Doktor mi da zielone światło. Jak mój mąż się dowiedział o tym to dopiero była afera, on by chciał żebym siedziała na dupsku i nic nie robiła a najlepiej to żebym nawet z domu nie wychodziła bo koronka panuje. U Was faceci też takie podejście mają ?
No mój bardzo przewrażliwiony 😂😂😂
 
Do góry