reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Ja dzisiaj wg aplikacji 7+6, a mdłości mają się jak najlepiej - najgorsze nie jest rano ale popołudnie i wieczór to już totalna porażka, nasmażyłam się wczoraj naleśników bo miałam ochotę i wszystko pięknie wyszło skąd weszło 😂
Dzisiaj już zaczynam łapać lekkiego stresa, pierwsza wizyta na 15:20, a jeszcze u gina u którego nigdy nie byłam
Będzie dobrze :) Trzymam kciuki
 
reklama
Hej dziewczynki jestem już w 9tc 8+1 tak mi pokazuja aplikacje.
Czy wy też zauważyliście już , że trochę Wam się przytyło? Jestem szczupłą kobitka, przed ciążą ważyłam 50kg (z kawałkiem) przy 159cm.
Piersi miałam rozm.75C. teraz już ważę ok.53kg i piersi też się powiększyły, dobrze, że miałam wiekszy stanik który kiedyś przez pomyłkę kupiłam (tyko nie wiem czemu jest bez metki z rozmiarem [emoji848]).
Kupiłam w zeszłym roku płaszcz zimowy i wtedy był ciut luźniejszy a wczoraj wychodząc na spacer z moim narzeczonym dopięłam się z lekką trudnością i widać było , że bardzo mocno mnie opina na piersiach i brzuszku (nawet było mi w nim trochę ciasno) [emoji51][emoji15]
Mój Miś skomentował, że ładnie widać w nim mały zaokrąglony brzusio. [emoji1768]
Zresztą zauważyłam, że na bokach też mi przybyło troszkę ciałka. [emoji848][emoji2958]

Dodatkowo dziś rano założyłam jeansy i już czułam, że w pasie trochę cisną.... [emoji3526]

Trzeba się zaopatrzyć w coś wygodniejszego... [emoji848]
Może macie jakieś propozycje gdzie i co można kupić teraz na zimę, żeby tyłek nie zmarzł ? [emoji846][emoji6]
Też mam wrażenie, że cos troszkę mi przybylo, ale waga stoi w miejscu 75 kg.
Wczoraj nawet już patrzyłam ćwiczenia dla ciężarnych i zamierzam troszkę się poruszać oczywiście jak Pani Doktor mi da zielone światło. Jak mój mąż się dowiedział o tym to dopiero była afera, on by chciał żebym siedziała na dupsku i nic nie robiła a najlepiej to żebym nawet z domu nie wychodziła bo koronka panuje. U Was faceci też takie podejście mają ?
 
W sumie zdziwiłam się reakcją, powiedziała że gratuluje, że trochę szkoda, że jeszcze z rok nie poczekałam, bo jest jej szkoda takiego dobrego pracownika, ale jednocześnie że uważa że to najlepszy czas i wiek. Ogólnie pozytywnie, a tak się bałam i stresowałam, niepotrzebnie [emoji3059] otoczenie czuję, że jesteśmy w ciąży :) ja już dwóm osobom się śniłam że jestem w ciąży a moja ciotka (z którą traktujemy się jak siostry) od razu wyczuła ze zaciazylam więc musiałam jej powiedzieć [emoji28] dzisiaj byłam na badaniach krwi i z ciekawości pierwszy raz w tej ciąży zrobiłam betę i wynik 138343 [emoji15][emoji3590] no ale wg OM dzisiaj zaczęłam 9 tydzień, wg usg 7+5 więc wynik jak najbardziej w normie [emoji3590]
No to już masz z głowy szefa.
Ja dziś też pytałam się mojej ile należy się okolicznościowego urlopu za ślub to zażartowałam, że fajnie jakbym zaraz w ciąży była, a moja koleżanka mówi...właśnie mi się śniłaś z wózkiem [emoji23][emoji23][emoji23]
 
No na mnie juz spodnie są niestety przyciasne, pomimo tego że zamiast przytyc to póki co schudłam 2 kg... Mąż też już zauważył że brzuch mi się zaokrąglił, widać to zwłaszcza wieczorami, wiadomo że to wzdęcia ale to taki inny brzuszek niż kiedykolwiek wcześniej [emoji3059]

A co do piersi, cały czas czekam aż się powiększą [emoji28]
Hej dziewczynki jestem już w 9tc 8+1 tak mi pokazuja aplikacje.
Czy wy też zauważyliście już , że trochę Wam się przytyło? Jestem szczupłą kobitka, przed ciążą ważyłam 50kg (z kawałkiem) przy 159cm.
Piersi miałam rozm.75C. teraz już ważę ok.53kg i piersi też się powiększyły, dobrze, że miałam wiekszy stanik który kiedyś przez pomyłkę kupiłam (tyko nie wiem czemu jest bez metki z rozmiarem [emoji848]).
Kupiłam w zeszłym roku płaszcz zimowy i wtedy był ciut luźniejszy a wczoraj wychodząc na spacer z moim narzeczonym dopięłam się z lekką trudnością i widać było , że bardzo mocno mnie opina na piersiach i brzuszku (nawet było mi w nim trochę ciasno) [emoji51][emoji15]
Mój Miś skomentował, że ładnie widać w nim mały zaokrąglony brzusio. [emoji1768]
Zresztą zauważyłam, że na bokach też mi przybyło troszkę ciałka. [emoji848][emoji2958]

Dodatkowo dziś rano założyłam jeansy i już czułam, że w pasie trochę cisną.... [emoji3526]

Trzeba się zaopatrzyć w coś wygodniejszego... [emoji848]
Może macie jakieś propozycje gdzie i co można kupić teraz na zimę, żeby tyłek nie zmarzł ? [emoji846][emoji6]
 
Dziewczyny byłam na usg i według OM powinno być 7.5 tyg a na usg mi wyszło 5.5. Tyg było już widać uderzające wolno serduszko czy mam się o co martwić? Również gratulacje i zdrówka;)
Nie masz się czym martwić bo widziałaś już serduszko 😉 ja na ostatniej wizycie według OM miałam 7+0 a według USG 5+5 tylko że u mnie nie było jeszcze widać serduszka 😞 dlatego tak niecierpliwie czekam na kolejną wizytę 1.12 i powiem że troszkę się stresuje .
 
reklama
Do góry