reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Witam wszystkie przyszłe mamy :) Mój termin to 12 lipiec. To moja czwarta ciąża i mam nadzieje że tym razem to będzie w końcu dziewczynka ;) W domu trzech synów. Pierwsza (5+3tc) wizyta za mną. Pęcherzyk JEST ciałko żółte JEST zarodek JEST. Także się ciesze bo za mną 3 poronienia :( Obecnie 6+1 i codzienne brudzenia od jakiś 2 tygodni.. któraś tak ma?? Lekarz twierdzi że może tak być bo na jajniku z którego uwolniło się jajeczko zrobiła się mini torbiela... hmm zastanawiam się czy nie przejść się jeszcze na wizytę w tym tygodniu dla pewności 🧐
 
Dziewczyny, w zeszły wtorek robiłam betę i było 320, później powtarzałam w czwartek i było już ponad 760. Wizytę mam umówiona na wtorek za tydzień, myślicie że w tym tygodniu powinnam znów robić betę? W dniu wizyty będę 6+0, nie wiem czy jest sens powtarzać to, a z drugiej strony już nie mogę się dowiedzieć co i jak, ta niepewność mnie wykańcza
 
Dziewczyny, w zeszły wtorek robiłam betę i było 320, później powtarzałam w czwartek i było już ponad 760. Wizytę mam umówiona na wtorek za tydzień, myślicie że w tym tygodniu powinnam znów robić betę? W dniu wizyty będę 6+0, nie wiem czy jest sens powtarzać to, a z drugiej strony już nie mogę się dowiedzieć co i jak, ta niepewność mnie wykańcza
Ja robiłam tylko dwa razy bete. Mysle ze bez sensu zebys sie kula tyle razy ;) ja mam wizytę w sobote i tez sie niecierpliwie
 
Dziewczyny, w zeszły wtorek robiłam betę i było 320, później powtarzałam w czwartek i było już ponad 760. Wizytę mam umówiona na wtorek za tydzień, myślicie że w tym tygodniu powinnam znów robić betę? W dniu wizyty będę 6+0, nie wiem czy jest sens powtarzać to, a z drugiej strony już nie mogę się dowiedzieć co i jak, ta niepewność mnie wykańcza
Dla "świetego spokoju" bym zrobiła ;)
 
reklama
Ja robiłam tylko dwa razy bete. Mysle ze bez sensu zebys sie kula tyle razy ;) ja mam wizytę w sobote i tez sie niecierpliwie
Dziękuję, właśnie też tak mi rozum podpowiada ale lepiej jeszcze to usłyszeć od kogoś [emoji6] Martwię się że lekarz stwierdzi młodsza ciąże, a u mnie to niemożliwe, znak dokładnie datę poczęcia, później mąż był w delegacji więc nie ma szans na to [emoji849] Czekanie jest okropne
 
Do góry