reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Dziewczyny, a myślicie że ginekolog z dobrym sprzętem zobaczy już serduszko na wizycie 6+0? Mam za tydzień we wtorek i się zastanawiam czy coś zobaczę i czy założy już kartę ciąży, czy się lepiej nie nastawiać.

Mi już testy ciążowe wychodziły od 10dpo owulacji, także wcześnie. 14dpo miałam betę ponad 300.
 
reklama
Cześć Dziewczyny! A u mnie póki co oprócz bólu piersi wszystko ok, bóle pleców i podbrzusza, które towarzyszyły mi w pierwszych dniach na szczęście ustały 😉 Mam inny problem. Mam mnóstwo stresu w pracy, jestem kierownikiem w punkcie sprzedaży usług, właśnie zakończyłam telekonferencje z pracodawcą - ludzi nie, ma wyników brak i codziennie lawina pretencji, tłumaczenie się i mnóstwo nerwów.. Aż mi się ręce telepią. Narzeczony każe mi iść na L4 od razu. Pierwsza wizytę mam 25.11, to będzie 6.1 tc. I nie wiem co robić.. Boję się trochę, że zapeszę tym zwolnieniem... Z drugiej strony jak mam się tak denerwować to nie będzie miało to dobrego wpływu na dzidziusia.. Już sama nie wiem co robić ... 😔🤷🏼‍♀️
Mi lekarz od eaxu wypisał, zapytałam się czy jest sens na tak wczesnym etapie, a on stwierdził że w dzisiejszych czasach jak najbardziej 😊 i siedzę już półtorej tygodnia na l4 😁 też jesrwm kierowniczka w punkcie sprzedaży i jestem wdzięczna niebiosa jak dzisuaj rozmawiałam z moim kolegą co się u nas dzueje 😐 plany wysokie, sprzedaż niska i jest straszne ciśnienie 🤨 moim zdaniem bierz l4 i odpoczywaj, ciesz się ciąża 😁
 
Dziewczyny, a myślicie że ginekolog z dobrym sprzętem zobaczy już serduszko na wizycie 6+0? Mam za tydzień we wtorek i się zastanawiam czy coś zobaczę i czy założy już kartę ciąży, czy się lepiej nie nastawiać.

Mi już testy ciążowe wychodziły od 10dpo owulacji, także wcześnie. 14dpo miałam betę ponad 300.

Nigdy nie wiadomo, ja byłam w czwartek to był tc5+4 i był tylko pęcherzyk z ciałkiem żółtym. Testy mi wychodziły od 11dpo
 
Ja dziś też koszmarnie się czuje w nocy się ciągle budziłam siku i na jedzenie bo mnie mdliło z głodu, śniła mi się też zmarła babcia i dziadek jak częstowali mnie babeczkami z budyniem i wgl obudziłam się już o 5 i nie mogłam spać, jestem głodna i mi przez to słabo a jak coś zjem to mi nie dobrze i mam zgagę.. więc za dużo nie jem i jestem słaba [emoji43]

Zapomniałam też dodać że od 2 dni jest 2x luteina dopochwowo i acard 75 rano a dojdą jeszcze zastrzyki z heparyny [emoji55]
O to tak jak ja 😁 tylko ja luteinę wieczorem + zastrzyk z heparyny i duohaston 2x dziennie. Mój brzuch wygląda cudownie przez te zastrzyki 😋
 
U mnie nie najlepiej, bylam u lekarza bo boli mnie pecherz, mam zapalenie,
Zrobil usg ciaza 6+6 a tam tylko pęcherzyk, 12 dni temu na usg tez był sam pęcherzyk :(
Ale ten lekarz nie wziął poprzedniego usg pod uwagę bo nie on je wykonywal i powiedział ze ciąża 5+4 prawidlowa.
To niemożliwe bo ja już 3 tygodnie temu mialam testy pozytywne...
Czekamy na usg u mojego lekarza w czwartek ale straciłam już nadzieję ;( chyba będę sie z wami żegnać ;(
 
Ja właśnie też nigdy nie miałam problemów z cerą a przed pierwsza ciąża strasznie mnie wysypało i to takie paskudztwa że nie chce sobie nawet przypominać [emoji85] śmiesznie bo teraz też pomyślałam że na pewno się udało bo znowu wylazł mi pryszcz na brodzie i wysłałam męża po test [emoji23] 2h później zobaczyłam kreskę [emoji85] ale ten jest taki mały to może na chłopaka...[emoji23]
Myślę, że my kobiety możemy intuicyjnie wyczuć płeć. [emoji4]
 
U mnie nie najlepiej, bylam u lekarza bo boli mnie pecherz, mam zapalenie,
Zrobil usg ciaza 6+6 a tam tylko pęcherzyk, 12 dni temu na usg tez był sam pęcherzyk :(
Ale ten lekarz nie wziął poprzedniego usg pod uwagę bo nie on je wykonywal i powiedział ze ciąża 5+4 prawidlowa.
To niemożliwe bo ja już 3 tygodnie temu mialam testy pozytywne...
Czekamy na usg u mojego lekarza w czwartek ale straciłam już nadzieję ;( chyba będę sie z wami żegnać ;(
Nie martw się na zapas. 😘
 
Mi lekarz od eaxu wypisał, zapytałam się czy jest sens na tak wczesnym etapie, a on stwierdził że w dzisiejszych czasach jak najbardziej 😊 i siedzę już półtorej tygodnia na l4 😁 też jesrwm kierowniczka w punkcie sprzedaży i jestem wdzięczna niebiosa jak dzisuaj rozmawiałam z moim kolegą co się u nas dzueje 😐 plany wysokie, sprzedaż niska i jest straszne ciśnienie 🤨 moim zdaniem bierz l4 i odpoczywaj, ciesz się ciąża 😁
Dzięki Dziewczyny! 🙂 Macie racie rację, nie ma co się denerwować niepotrzebnie.

Monika231: Ja też już odliczam dni do L4, myślałam, że uda mi się jeszcze trochę popracować, ale szkoda zdrowia. Takiego ciśnienia na wynik nie było od lat, a nie ma na kim pracować. Zazdroszczę, że już nie musisz się z tym wszystkim użerać 😉
 
reklama
U mnie nie najlepiej, bylam u lekarza bo boli mnie pecherz, mam zapalenie,
Zrobil usg ciaza 6+6 a tam tylko pęcherzyk, 12 dni temu na usg tez był sam pęcherzyk :(
Ale ten lekarz nie wziął poprzedniego usg pod uwagę bo nie on je wykonywal i powiedział ze ciąża 5+4 prawidlowa.
To niemożliwe bo ja już 3 tygodnie temu mialam testy pozytywne...
Czekamy na usg u mojego lekarza w czwartek ale straciłam już nadzieję ;( chyba będę sie z wami żegnać ;(
Poczekaj, uspokój się. Nie takie cuda zdarzały się na forum. Ja wierzę, że wszystko będzie dobrze.
 
Do góry