reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Zazdroszczę Ci słabszego węchu,
ja to zaczęłam czuć prawie wszędzie smrodki a przez to mam odruch [emoji2961][emoji1785]
Dziewczyny a czy któraś z was ma może taki dziwny objaw jak wrażenie zatkanego nosa? Ani kataru nie mam, żadnych dolegliwości na przeziębienie, czasem ale naprawdę na krótko zabola zatoki ale nic poza tym. Próbowałam już wszystkiego żeby wywołać ten katar ale nic z tego. Ani krople, ani inhalacje już sama nie wiem co z tym zrobić, jest to trochę upierdliwe, mam słabszy węch a to ludzi stresuje w tych czasach [emoji28]
 
reklama
U mnie w czerwcu było tsh 3,3 potem po miesiącu brania eutyroxu 1,17 od tego czasu nie robiłam powtorki wyników, endo powiedziała mi że jak zobaczę dwie kreski na teście to przez miesiąc mam brać eutyrox 50 na zmianę z 75 i po miesiącu na kontrolę czy zwiększamy dawkę [emoji848]
Ale wcześniej miałam ponad 4.
Moja wspaniała internistka która skończyła w tym roku jeszcze specjalizacje jako endokrynolog zwiększyła mi letrox i brałam zamiast połówki już 50.
Przed ciążą robiłam ostatni raz jakoś przed wakacjami i miałam wtedy 1,5 ... a teraz przed pierwszą wizytą u ginekolog miałam 2,3 i usłyszałam od niej , że na razie nie zmieniała by ale mogę się jeszcze skonsultować ze jeszcze swoją edokrynolog....
 
Ja byłam w zeszłym tyg. na pierwszej wizycie to był ok. 6 tc i od razu mi zaproponowała L4 ze względu na covid i pracę z ludźmi powiedziałam jej , że chcę w tym tyg. skończyć w pracy to co zaczęłam i porozdzielac między współpracowników moje obowiązki.
Tak więc teraz 16.11 mam drugą wizytę i idę na L4. [emoji4]
Cześć dziewczyny. Dziś, późnym wieczorem idę na USG. Wg preglife jestem w 5+5. Bardzo się stresuje ta wizytą czy wszystko będzie w porządku. Moje cykle były 31 dniowe, ciekawe czy będzie już coś widać żeby potwierdzić ciążę. Od razu potrzebuję zwolnienie bo moja praca jest niebezpieczna. Myślicie że jak będzie tylko pęcherzyk lekarz da l4?
 
Przyszlam troche ponarzekac
Chyba pije za malo wody (tak wiem moja wina) ale ja nie umiem sie przemóc bo jak jest zimno to mi sie po prostu nie chce. A juz czuje ze cos mnie kuje po lewej stronie - oby to nie zastoj.
Od razu spanikowam i zaczęłam więcej pic.

Po drugie jestem bliska 🥴🤢
Jest mi ciezko na brzuchu
 
Przyszlam troche ponarzekac
Chyba pije za malo wody (tak wiem moja wina) ale ja nie umiem sie przemóc bo jak jest zimno to mi sie po prostu nie chce. A juz czuje ze cos mnie kuje po lewej stronie - oby to nie zastoj.
Od razu spanikowam i zaczęłam więcej pic.

Po drugie jestem bliska 🥴🤢
Jest mi ciezko na brzuchu
Po to jest te forum 😁
A mnie suszy jak cholera i dzisiaj mam straszne zaparcia.
 
reklama
Do góry