reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2021

Ooo właśnie wstawiłam podobny komentarz i teraz trafiłam na Twój .
Mam to samo , też mnie kłuło ale po prawej stronie podbrzusza i wzięłam nispe... czuję się jak wielki balon i mam problem z dwójeczka... 6 tc (5+6)
Mnie kuje nie podbrzusze a tak jakbys zlapala się za boczek miedzy biodrem a zebrami. Juz kiedyś tak mialam i to bylo przez to ze za malo pilam
 
reklama
Pewnie większość nowych mam będzie szukała w głównym wątku wiec możemy się przenieść jeśli wszystkie wyraża taka ochotę albo zostawić tam linka do naszej aktualnej grupy. Mi wszystko jedno. :)

Tam mamy możliwość założenia wątków a tutaj ciągniemy o wszystkim aż ciężko nadrobić.
 
Ps. Żelazo zabarwia kał na czarno/bardzo ciemno brązowo. Ale być może organizm działa tak na zelazo, że nie możesz się załatwić
 
Ja byłam w zeszłym tyg. na pierwszej wizycie to był ok. 6 tc i od razu mi zaproponowała L4 ze względu na covid i pracę z ludźmi powiedziałam jej , że chcę w tym tyg. skończyć w pracy to co zaczęłam i porozdzielac między współpracowników moje obowiązki.
Tak więc teraz 16.11 mam drugą wizytę i idę na L4. [emoji4]
I już do końca?
Nie za bardzo znam się na tym, bo pierwsza ciąża w Irlandii, druga też a potem w pl na transferze zasiłku....
 
reklama
Bardzo chętnie bo jest tu pewnie kilka osób które nie są w ciąży i podczytuje :) a nieraz się pisze o prywatnych sprawach
Są też napewno i takie co 2 kreski zobaczyły ale jeszcze się boją pochwalić, bo różnie na początku ciąży bywa. Sama po 2 poronieniach w 3(udanej ciąży) chyba z 2 miesiące jedynie czytałam ale bałam się odezwać by nie musieć się zaraz żegnać. Jestem za zamkniętym ale dajmy jeszcze chwile, niech nam już serduszka tu ładnie biją.
 
Do góry