reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2021

Ja od 4 lat stopniowo się odchudzałam. Schudłam prawie 30kg. Myślałam, że przy moim odżywianiu, zdrowym bo tego się nauczyłam przez te lata będzie mi w ciąży jakoś łatwiej a nie jest. Są pokusy na kiszone z majonezem a obok chipsów nie potrafię przejść obojętnie.
 
reklama
Ja od 4 lat stopniowo się odchudzałam. Schudłam prawie 30kg. Myślałam, że przy moim odżywianiu, zdrowym bo tego się nauczyłam przez te lata będzie mi w ciąży jakoś łatwiej a nie jest. Są pokusy na kiszone z majonezem a obok chipsów nie potrafię przejść obojętnie.
Kiszone z majonezem? :D
 
Ja tez wieczorami jestem wzdeta jak beczka śledzi 😂 i mam niestety zaparcia. U mnie z piciem wody tez słabo niestety 😔 jutro zaczynam 7 tydzień i nie czuje jeszcze bólu piersi 😔 a tak chciałam żeby się choć trochę powiększyły 😂
 
Ja tez wieczorami jestem wzdeta jak beczka śledzi 😂 i mam niestety zaparcia. U mnie z piciem wody tez słabo niestety 😔 jutro zaczynam 7 tydzień i nie czuje jeszcze bólu piersi 😔 a tak chciałam żeby się choć trochę powiększyły 😂
Jeszcze Ci sie powieksza ;) mi poki co tez sie nie powiekszyly ale moze dlatego ze karmie.
Ale mam wrażenie ze tego pokarmu co raz mniej.

Ej dziewczyny na glownym forum pojawil sie nasz wątek tyle ze pusty (pewnie zalozony z automatu). Moze powinniśmy sie tam przeniesc, zeby inne lipcowe mamy mialy nas łatwiej znalezc? Albo chociaż jakiegos linka tam dac do nas ;)
IMG_20201110_212138.jpg
 
Dziewczyny jestem w 6 tyg (5+6) , czy wy też macie problemy z wypróżnianiem a przez to wzdęcia z prumkaniem [emoji100]
i mega uczucie pełności ?
Dziś przez to poczułam takie kłucie z prawej strony podbrzusza, trwało to trochę nie powiem ale raczej bez nasilania i z takimi przerwami... wzięłam nospe ale i tak nadal mam problem z dwójeczka i czuję się jak wielki ciężki balon...
 
Jeszcze Ci sie powieksza ;) mi poki co tez sie nie powiekszyly ale moze dlatego ze karmie.
Ale mam wrażenie ze tego pokarmu co raz mniej.

Ej dziewczyny na glownym forum pojawil sie nasz wątek tyle ze pusty (pewnie zalozony z automatu). Moze powinniśmy sie tam przeniesc, zeby inne lipcowe mamy mialy nas łatwiej znalezc? Albo chociaż jakiegos linka tam dac do nas ;)
Zobacz załącznik 1199828


Pewnie większość nowych mam będzie szukała w głównym wątku wiec możemy się przenieść jeśli wszystkie wyraża taka ochotę albo zostawić tam linka do naszej aktualnej grupy. Mi wszystko jedno. :)
 
Ooo właśnie wstawiłam podobny komentarz i teraz trafiłam na Twój .
Mam to samo , też mnie kłuło ale po prawej stronie podbrzusza i wzięłam nispe... czuję się jak wielki balon i mam problem z dwójeczka... 6 tc (5+6)
Przyszlam troche ponarzekac
Chyba pije za malo wody (tak wiem moja wina) ale ja nie umiem sie przemóc bo jak jest zimno to mi sie po prostu nie chce. A juz czuje ze cos mnie kuje po lewej stronie - oby to nie zastoj.
Od razu spanikowam i zaczęłam więcej pic.

Po drugie jestem bliska [emoji3061][emoji1785]
Jest mi ciezko na brzuchu
 
reklama
Do góry