reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Ja właśnie po wizycie jest pecherzyk ale nie ma jeszcze nic w srodku. Dziś 5 t 2 d czyli zaczął się 6 tydzień. Beta w sobotę wynosiła 8619. Kurcze martwię się... Lekarz mówi że może tak być że nie widać jesCze zarodka. Pecherzyk ma 1.24 cm.
U mnie też tylko pęcherzyk.
 
Nieśmiało i jeszcze niepewnie ale już się przywitam. 2 kreseczki wyszły mi już 22dc i malutka beta 15 a dziś 27dc beta 187,70 w środę idę sprawdzić przyrost po 48h a 10tego mam umówionego ginekologa, będzie wtedy 5+2 więc może chociaż wykluczy pozamaciczną. Jestem po dwóch stratach ale mam 1,5roczną córę więc mam nadzieje że i tym razem się uda :)
Termin wg Preglife 11.07
 
A który tydzień jesteś i na kiedy termin? Chyba za szybko ide na tą wizytę w środę 🙈
Z apki 5+1 czyli początek 6 tygodnia ale gin mowił że wygląda na 5 tydzień.
Taka czarna kropeczka
 

Załączniki

  • IMG_20201102_181127.jpg
    IMG_20201102_181127.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 59
Dziewczyny, muszę coś napisać.
Używałam wcześniej testów Pink, jak nie byłam w ciąży, to pokazywały cień cienia, jakoś tak dziwnie.
Wczoraj robiłam test z domowe labolatorium i normalnie widać kreskę, za to dzisiaj z Pink w ogóle nic, kompletnie nic, nawet nie ma cieniutkiej kreseczki. Dzisiaj mdłości się nasiliły, ból lewego jajnika był, sutki mega wrażliwe, a tu na teście nie ma nic...
Co prawda jeszcze 5 dni temu robiłam test z facelle, 3 dni pod rząd i kreska ciemniała (te same testy).
Przecież jakby beta spadała, to wątpię żebym miała te objawy nasilające się i brak kreski.
Już wcześniej najechałam się na pinkach, bo fałszują i jakby mniej mają barwnika.
Wizyte mam w tym tygodniu prawdopodobnie, ale nie wiem co myśleć. Chyba pisze tylko żeby się komuś wyżalić, wiem, wariuje i to w ogóle nie jest potrzebne, na ciul w ogóle te testy robię, mogłam w ogóle jeden zrobić i mieć wywalone jak w tamtej ciąży i byłby spokój. Nie wiem co się ze mną podziało..
Czy wy też tak miałyście? Że np. Kreska nie wychodziła? No na innych wychodzą, a tym nie.
Niektóre testy mają inny poziom czułości i we wczesnej ciąży mogą nie wykryć tego hormonu hCG.
 
reklama
Hej, chciałabym się nieśmiało przywitać. Dzisiaj 5 tydz + 5 dni i na USG tylko pęcherzyk ciążowy, 10.40 mm, termin na 1.06.2021. To moja 3 ciąża, z pierwszej mam 5 letniego synka, druga ciąża niestety biochemiczna (koniec maja tego roku). W zeszły poniedziałek beta 3526, w środę 6825. Miałam nadzieję że na dzisiejszej wizycie zobaczę już zarodek, ale niestety ciąża młodsza niż wynika z ostatniej miesiączki, lekarz mówił żeby się nie martwić, to całkiem normalne i kolejna wizyta za 2 tygodnie. Chociaż po przeżyciach w maju, strasznie się boję i szczerze nie wiem jak wysiedzę te 2 tygodnie [emoji848] od pozytywnego testu biorę duphaston 2 razy dziennie.

Przepraszam, że tak się rozpisałam [emoji6][emoji10]
 
Do góry