reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Mam nadzieję, dobrze,że odpisałaś i jakoś podniosłaś na duchu [emoji3531]
Aż mi się płakać zachciało, to hormony.. Wcześniej taka nie byłam, więc wątpię żeby spadla cała beta, a ja dalej siedzę z objawami ciąży, przecież ich sobie nie wmawiam [emoji23]
Spróbuj inny test, na te pinki dużo dziewczyn narzekało. Na pewno wszystko jest dobrze! Trzymaj się [emoji4]
 
Dziewczyny, muszę coś napisać.
Używałam wcześniej testów Pink, jak nie byłam w ciąży, to pokazywały cień cienia, jakoś tak dziwnie.
Wczoraj robiłam test z domowe labolatorium i normalnie widać kreskę, za to dzisiaj z Pink w ogóle nic, kompletnie nic, nawet nie ma cieniutkiej kreseczki. Dzisiaj mdłości się nasiliły, ból lewego jajnika był, sutki mega wrażliwe, a tu na teście nie ma nic...
Co prawda jeszcze 5 dni temu robiłam test z facelle, 3 dni pod rząd i kreska ciemniała (te same testy).
Przecież jakby beta spadała, to wątpię żebym miała te objawy nasilające się i brak kreski.
Już wcześniej najechałam się na pinkach, bo fałszują i jakby mniej mają barwnika.
Wizyte mam w tym tygodniu prawdopodobnie, ale nie wiem co myśleć. Chyba pisze tylko żeby się komuś wyżalić, wiem, wariuje i to w ogóle nie jest potrzebne, na ciul w ogóle te testy robię, mogłam w ogóle jeden zrobić i mieć wywalone jak w tamtej ciąży i byłby spokój. Nie wiem co się ze mną podziało..
Czy wy też tak miałyście? Że np. Kreska nie wychodziła? No na innych wychodzą, a tym nie.
Ja zrobilam tylko jeden test i więcej nie robilam bo balam sie ze zobaczę cos innego niz 2 kreski. Ale skoro robilas wczoraj test i byl ok to ten z dzis moze jakis wadliwy sie trafil. Jak Cie to uspokoi to jedz do apteki i kup sobie całkiem innej firmy test - nie warto sie zadreczac ;)
 
Nie mam jak jechać, niestety :(
Maz na nockę do pracy, a ja sama w domu z córką
Ja zrobilam tylko jeden test i więcej nie robilam bo balam sie ze zobaczę cos innego niz 2 kreski. Ale skoro robilas wczoraj test i byl ok to ten z dzis moze jakis wadliwy sie trafil. Jak Cie to uspokoi to jedz do apteki i kup sobie całkiem innej firmy test - nie warto sie zadreczac ;)
 
reklama
Do góry