reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2021

Ja Ci niestety nie doradze. Ja faktycznie dostalam Dhupaston, ale mialam wtedy calonocne krwawienie zaraz na poczatku 6 tyg (ale takie, ze nie przemoczylam nocnej podpaski) i bylam u innego gina prywatnie zobaczyc czy wszystko ok. Pozniej wlasnie w okolicach koncowki 7 tyg mialam dwa dni takich brazowych plamien, ale tylko na papierze, bo bielizna byla czysta.
Teraz mi zostaly tabletki na dwa dni i mam odstawic, moj aktualny gin twierdzi, ze te brazowe plamienia sa zupelnie normalne.
Moze sprobuj sie umowic na jutro prywatnie do gina na usg? Moze to Cie uspokoi, przytulam wirtualnie
Mieszkam w de tu maja luzackie podejscie do wszystkiego odnosze wrazenie. Jak nie minie to pojade jutro do gin.
Dziekuje za uspokojenie
 
reklama
Jak fajnie że jest nas więcej. Wtedy miałam robione w 6tc w szpitalu a potem w 8 przez położną. Ogólnie do 12 tyg miałam co 2 tyg.
Teraz mam 7t3d. Według kalkulatora termin na 18.07
Z której części Holandii jesteście? Ja okolice Bredy.
Cześć koleżanka.
Najwcześniej w 7 tygodniu [emoji6]
To jesteśmy już we 3 z NL [emoji16] który masz tydzień?
 
Jak fajnie że jest nas więcej. Wtedy miałam robione w 6tc w szpitalu a potem w 8 przez położną. Ogólnie do 12 tyg miałam co 2 tyg.
Teraz mam 7t3d. Według kalkulatora termin na 18.07
Z której części Holandii jesteście? Ja okolice Bredy.
A to blisko.. Dordrecht 😉
Ja że względu na poprzednia ciążę jestem pod opieka Szpitala... Dzisiaj dostałam cały zestaw "wszystkiego" Ale przynajmniej bez proszenia 🙂 i w gratisie ginekolog co prowadziła mi poprzednia ciążę. Ma Polskie korzenie.. Mówi po polsku i jest jakoś bardziej wyrozumiała jak jej koleżanki 😂 wizyty będę mieć co 3 tyg.
 
reklama
Jak fajnie że jest nas więcej. Wtedy miałam robione w 6tc w szpitalu a potem w 8 przez położną. Ogólnie do 12 tyg miałam co 2 tyg.
Teraz mam 7t3d. Według kalkulatora termin na 18.07
Z której części Holandii jesteście? Ja okolice Bredy.
Ooo termin tak jak ja 😁 rowniez wychodzi mi 18.07 🤗
Ja jestem okolice Almelo :)
 
Do góry