reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2021

Czy można dołączyć? Prawdopodobnie po raz trzeci zostanę mamą. Jest to dla nas wielkie zaskoczenie. Mamy już dwóch synów 13-latka i 3-latka. O tego drugiego staraliśmy się 7 lat. A teraz taka niespodzianka. 9.12 mam pierwsze usg potwierdzające ciąże. Mieszkam w Holandii i tu nie robią pierwszego usg za szybko.
Witaj
 
reklama
Czy można dołączyć? Prawdopodobnie po raz trzeci zostanę mamą. Jest to dla nas wielkie zaskoczenie. Mamy już dwóch synów 13-latka i 3-latka. O tego drugiego staraliśmy się 7 lat. A teraz taka niespodzianka. 9.12 mam pierwsze usg potwierdzające ciąże. Mieszkam w Holandii i tu nie robią pierwszego usg za szybko.
Hej. Gratuluję :)
Również mieszkam w NL :) i wiem jak to tu funkcjonuje niestety 😟
 
Dziewczyny na papierze byl jasno brazowy sluz. Polozylam sie do lozka....boje sie. Jutro bedzie 7+0. Nie chce stracic ciazy.
Spokojnie, ja tak mialam tez jakos w 7 tygodniu. Poki to nie jest zywa krew nie ma co panikowac. Moj gin twierdzi, ze w okolicach 7-8 tyg moga wystapic takie plamienia - w okolicy spodziewanej miesiaczki plus moze to byc oznaka tworzenia sie łożyska

Powinnam brac progresteron?? Luteine czy duphaston? Staram sie uspokoic, az boje sie isc znow do toalety :(
 
Czy można dołączyć? Prawdopodobnie po raz trzeci zostanę mamą. Jest to dla nas wielkie zaskoczenie. Mamy już dwóch synów 13-latka i 3-latka. O tego drugiego staraliśmy się 7 lat. A teraz taka niespodzianka. 9.12 mam pierwsze usg potwierdzające ciąże. Mieszkam w Holandii i tu nie robią pierwszego usg za szybko.
Cześć koleżanka.
Najwcześniej w 7 tygodniu 😉
To jesteśmy już we 3 z NL 😁 który masz tydzień?
 
Powinnam brac progresteron?? Luteine czy duphaston? Staram sie uspokoic, az boje sie isc znow do toalety :(
Ja Ci niestety nie doradze. Ja faktycznie dostalam Dhupaston, ale mialam wtedy calonocne krwawienie zaraz na poczatku 6 tyg (ale takie, ze nie przemoczylam nocnej podpaski) i bylam u innego gina prywatnie zobaczyc czy wszystko ok. Pozniej wlasnie w okolicach koncowki 7 tyg mialam dwa dni takich brazowych plamien, ale tylko na papierze, bo bielizna byla czysta.
Teraz mi zostaly tabletki na dwa dni i mam odstawic, moj aktualny gin twierdzi, ze te brazowe plamienia sa zupelnie normalne.
Moze sprobuj sie umowic na jutro prywatnie do gina na usg? Moze to Cie uspokoi, przytulam wirtualnie
 
Byłam właśnie prywatnie raz po to żeby co jakiś czas odwiedzać panią ginekolog z konkretnego szpitala, ale jeszcze szczerze nie szukałam i nie nastawiałam się, po pierwszym trymestrze będę pewniejsza [emoji3]
Dźwigać też zabroniła [emoji28] ale powiedziała że truchtanie i trenażer jak najbardziej jeśli robiłam to wcześnie.. ale mi się bardzo odechciało [emoji28] ze spacerami mam tak jak Ty [emoji28]
Muszę się zmotywować do czegoś, mam nadzieje ze w 2 trymestrze będzie łatwiej . Zawsze widziałam na filmikach czy swojej siłowni dziewczyny w 7-8 mc i one normalnie ćwiczyli i myślałam ze tez tak będę 😀 co do ginekologa chyba jednak tez poszukam jak już się zdecyduje w którym szpitalu rodzic , narazie to dla mnie jeszcze wszystko tak nowe ! 😊 No nic każda ma kiedyś swoj pierwszy raz 😊
 
reklama
Dziewczyny na papierze byl jasno brazowy sluz. Polozylam sie do lozka....boje sie. Jutro bedzie 7+0. Nie chce stracic ciazy.

Co mam robic?
Też tak miałam, jednodniowe jasno brązowe plamienie. Następnego dnia rano już nic nie było.

Dziewczyny jutro o 10.40 mam wizytę, liczę że będzie zarodek i piękne ❤️
 
Do góry