reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Czesc ciociunie , mam 0.6 cm i bijace serduszko 😍😍😍
 

Załączniki

  • 20201201_150233.jpg
    20201201_150233.jpg
    40,8 KB · Wyświetleń: 60
To wrzucam link do arkusza google. Dziś do wieczora wystarczy? I wieczorem bym wysłała liste. Jesli nie to do jutra rana :)


Mam nadzieję że działa
Mozna prosic o wpisanie? tez na komorce nie moge 😐
 
Mi zamiast krzywej cukrowej lekarz kazał zrobić hemoglobine glikowaną z krwi. Któraś robiła? Dziwne

moja mama robi takie badanie, ale ma stwierdzoną cukrzyce. To tylko pokazuje uśredniony poziom cukru z ostatniego miesiąca. Wiec jeśli masz stwierdzona cukrzyce to może po prostu chcą to kontrolować czy utrzymumiesz odpowiedni poziom. Krzywa jest po to żeby potwierdzic lub wykluczyć cukrzyce. Ja będę miała robiona krzywa za tydzień tylko dlatego, ze moja mama ma cukrzyce, mimo ze nigdy nie miałam problemów.
 
Po co jakies dziwne wątki prywatne itp.
Większość z nas korzysta z telefonu , nie potrzebnie zamieszanie jakies jest wprowadzane .
Ja bardzo chętnie uczestniczę w życiu forum ale nie ukrywam ze duzo czytam i korzystam z waszej wiedzy ... przykro mi :/
 
Owulacja sie przesunela, moze bylas przeziebiona np, albo mialas jakis stres, diete..
Możliwe. Tydzień po tej miesiączce w październiku byłam u pani ginekolog ze względu na to, że miesiąc wcześniej miałam plamienia trwające tydz aż do tej właśnie miesiączki która była przy okazji mega bolesna i obfita. Wtedy pani doktor przepisała mi duphaston który zaczęłam brać od 17 przez 10 dni, powiedziała, że możliwe , że jestem już po owulacji bo nie było wtedy już pęcherzyka Graffa [emoji846] ja też czułam wcześniejszą owu. A po 2 tyg w dniu @ pokazały się 2 kreseczki.
 
reklama
Czesc ciociunie , mam 0.6 cm i bijace serduszko 😍😍😍

Gratuluję, super

Po co jakies dziwne wątki prywatne itp.
Większość z nas korzysta z telefonu , nie potrzebnie zamieszanie jakies jest wprowadzane .
Ja bardzo chętnie uczestniczę w życiu forum ale nie ukrywam ze duzo czytam i korzystam z waszej wiedzy ... przykro mi :/
A co ma tel do wątku prywatnego, jak uczestniczysz tu to w czym problem przenieść się na prywatny zamknięty tylko na nas, gdzie z czasem będziemy mogły prowadzić bardziej intymne rozmowy, poznać się bliżej i zdjęcia dzieci powklejać. Po co ma ktoś obcy co mu się nudzi widzieć czytać itp
 
Do góry