reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
No to zdecydowanie masz czas bo tak ręcznie licząc dziś masz 5+4 a przy cyklach 30 dniowych owulacja jest później niż np u mnie gdzie mam 26dni :)
Życzę spokojnej ciąży!
Pewnie już pisałaś ale w którym tc już jesteś?
Ja 9tc (8+6) zaraz wchodzę w 10 tc [emoji847].
Też mam krótkie cykle, ale mi pani ginekolog powiedziała, że przy cyklach poniżej 28 dni, bierze się i tak 28.
Dlatego moja aplikacja pokazuje inny dzień porodu (7.07.21) a ginekolog obliczyła inny (12.07.21)[emoji846]. Trochę tego nie rozumiem ale ok. [emoji846]
 
Umowilam wlasnie badania prenatalne, mam termin dopiero na 18.01....to bedzie 13+5 czy ktoras z Was ma tez tak pozno ustalone badania? Z wiadomoscia o ciazy zatem musze sie dosc dlugo jeszcze wstrzymac. Ale chcialam koniecznie tam, bo lekarz ma bardzo dobre opinie i okazalo sie, ze jest Polakiem to juz w ogole na plus w tym stresie. Maz bedzie mogl wejsc ze mna na usg :)

Na chwile mnie stres ogarnal i setki pytan, ale nie chce sie zamartwiac. Dziwi mnie natomiast to, ze oni tu nie uwazaja ze kobiecie w moim wieku nalezy sie skierowanie na prenatalne i za wszystko musze zaplacic. Ale zdrowie dzidzi najwazniejsze[emoji173]
Ja mam 29.12 br i z moich obliczeń (aplikacja) wynika , że będę w 14 tc , ale z obliczeń pani ginekolog będę w 13 tc.
 
Wkurza mnie trochę na aplikacja. Przed zmianami jak i po wraz się tnie, jest mało intuicyjna i jakas taka chaotyczna. Nie lubię jej. :D

Ktoś już siedzi na L4 ze mną?
Totalnie mi to nie służy. Jestem rozlazła i rozleniwiona. Nic mi się nie chce wiec nic nie robię. Mam nadzieje, ze wróci mi power bo aż sama się wstydzę swojego lenistwa. 🙈

Jak tam się czujecie, dziewczyny?
Ja siedzę na L4 już od 2 tygodni. Narazie mam L4 bez kodu ciążowego. Ginekolog powiedziała, że po zrobienou USG w 8 tygodniu będzie mogła wystawić kod ciążowy. Szczerze mówiąc to w ogóle mi się nie nudzi 🤗🤗🤗
 
A na pewno on Ci będzie robił prenatalne?
Tak on bedzie robil. Ma dwa gabinety i w jednym co ma lepszy sprzet robi prenatalne a zwykle wizyty ma w innym miejscu. Wydaje mi sie ze w poprzedniej ciazy tez tak bylo, ze na prenatalnych tylko na tym się skupia a na zwyklej wizycie daje zwolnienie, sprawdza wyniki badan itp. nie pytalam go dlaczego tak
 
Wkurza mnie trochę na aplikacja. Przed zmianami jak i po wraz się tnie, jest mało intuicyjna i jakas taka chaotyczna. Nie lubię jej. :D

Ktoś już siedzi na L4 ze mną?
Totalnie mi to nie służy. Jestem rozlazła i rozleniwiona. Nic mi się nie chce wiec nic nie robię. Mam nadzieje, ze wróci mi power bo aż sama się wstydzę swojego lenistwa. 🙈

Jak tam się czujecie, dziewczyny?
Ja dziś pierwszy dzień na l4 i od długiego czasu w końcu mam ochotę i siłę na zrobienie normalnego obiadu- robie placki po węgiersku 🤩
Znając siebie tez będzie mi ciężko się zmotywować żeby coś pożytecznego zrobić 😆
 
reklama
Ja siedzę na L4 już od 2 tygodni. Narazie mam L4 bez kodu ciążowego. Ginekolog powiedziała, że po zrobienou USG w 8 tygodniu będzie mogła wystawić kod ciążowy. Szczerze mówiąc to w ogóle mi się nie nudzi 🤗🤗🤗
A ja na l4 bo przypaletalo się zapalenie węzłów chłonnych , ale prosiłam o brak kodu ciążowego , bo w pracy nie wiedza 😀
 
Do góry