reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

To wrzucam link do arkusza google. Dziś do wieczora wystarczy? I wieczorem bym wysłała liste. Jesli nie to do jutra rana :)


Mam nadzieję że działa
Mnie tam nie ma [emoji17]
 
reklama
Ja się pytałam mojego gina ile u niego usg prenatalne i mnie zaskoczył bo tyle samo co standardowa wizyta z usg, czyli 250zl.

Dziewczyny czy w 11+0 mogłoby już wyjść prenatalne czy słabo? Bo tak mi wypada wizyta, a jak się okaże ze za tydzień znowu mam płacić 250zl za wizytę to słabo.
No właśnie mi tez tak powiedział, ze jeśli wszystko w wymiarach się będzie pokrywało to może uda się zrobić. Przełożyć nie mogę bo mam zwolnienie do tego terminu i chce mieć ciągłość. No trudno, może się uda.
No właśnie, jeśli zmieści się w wymiarach. Jeśli dzidzia będzie choć trochę mniejsza to będziesz musiała powtarzać :( ja tak miałam w pierwszej ciąży, nie można było czegoś ocenić i musiałam iść znowu ale byłam umówiona prywatnie więc drugi raz w enelu już nie szłam tylko tam.
 
Tani macie ten Nipt, ja za usg 180e plus pappa 35 e. I na str kliniki wlasnie widze nipt od 130-350 e nie rozumiem tej rozbierznosci cenowej
"Test NIPT jest nieco dokładniejszy, ale pod warunkiem, że musisz wyrazić zgodę na wykorzystanie Twoich danych do badań naukowych. Dzieje się tak, ponieważ prowadzone są dalsze badania nad wynikami testu." Dlatego taki tani.
 
Ja mam 25.07 i serduszko było widać wczoraj dopiero 6+2 , a cykle tez bardzo długie . Ostatnia miesięczne 4.10 i dopiero 6 tyg :) także głowa do góry !
Ja ostatnią miesiączkę miałam 3.10 [emoji848]mam cykle 26dniowe ale mi z aplikacji wychodzi 9tc (8+6) , ale zdaniem ginekolog mam ciążę ok. tydz młodsza. Dziwne to wszystko...
 
Ja pracuje zdalnie narazie mam obawy czy z maleństwem będzie wszytsko ok więc siedzę i pracuje (zle doswiadczenie) czekam na kolejną wizytę 17.12. A obecnie 7+1 tc.
Któraś z Was pytała co pijecie ciepłego też herbaty ani kawy nie za bardzo mogę nie mam ochoty, pije pokrywę 1x dziennie, herbata z żurawiny lub maliny ewentualnie ciepła woda z imbirem i cytryna
 
Ja ostatnią miesiączkę miałam 3.10 [emoji848]mam cykle 26dniowe ale mi z aplikacji wychodzi 9tc (8+6) , ale zdaniem ginekolog mam ciążę ok. tydz młodsza. Dziwne to wszystko...
No zobacz Ty 26 dniowe a mi sie zdarzało nawet 35-37 dniowe... za to za pierwszym razem pokazało mi 2 tydzień , tydzień później już pokazało 5 i za trzecim razem już dobrze 6 i serduszko ... dlatego tez ciagle przez to się denerwuje... ale serduszko trochę mnie uspokoiło
 
reklama
Wkurza mnie trochę na aplikacja. Przed zmianami jak i po wraz się tnie, jest mało intuicyjna i jakas taka chaotyczna. Nie lubię jej. :D

Ktoś już siedzi na L4 ze mną?
Totalnie mi to nie służy. Jestem rozlazła i rozleniwiona. Nic mi się nie chce wiec nic nie robię. Mam nadzieje, ze wróci mi power bo aż sama się wstydzę swojego lenistwa. [emoji85]

Jak tam się czujecie, dziewczyny?
Ja zaczęłam już 3 tydz na L4 i też nic mi się nie chce.... Aż wstyd mi bo zawsze byłam ruchliwą kobitką a tu mogłabym wylegiwać się przed książka albo tv [emoji846][emoji848]
 
Do góry