reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
A kolejna sprawa, mój mąż wczoraj stwierdził, że on teraz boi się ze mną uprawiać seks[emoji28] a ja do niego, czy będzie czekał teraz z 10 miesięcy? Jakie jest Wasze zdanie w tym temacie? [emoji6]
 
Witamy, zapraszamy
emoji3590.png
na kiedy termin?
chyba 7 lipca , pisze chyba bo zapomniałam kiedy dostałam miesiaczki we wrześniu , zawsze zaznaczałam w kalendarzu ale tel padł i tak na pałe sobie wyliczyłam , z tego co mi świta to końcowka miesiąca więc ginowi podam 30.09
 
Hejka.
Co do ciąży to wiem tylko ja i mój mąż. Innym planujemy powiedzieć po prenatalnych.

Co do dzieci to mam 2 już prawie nastolatki 12 i 13 lat i syna 8 lat.Jedna ciąża stracona.
Zawsze chcieliśmy 4, więc te będzie ostatnie i o te najdłużej się staraliśmy.
 
Przyjmuję wpłaty w agencji bankowej, dodatkowo obsługuje sklep z Art. komputerowymi więc przemiał ludzi jest ogromny... Klienci się boją, że znowu nas zamkną dlatego ruch jest dużo większy niż wcześniej.
To tsk jak u mnie... W dodatku dzieci bez masek i nawał pracy bo moze nas zamkną.. I myślę, żeby poruszyć temat l4 juz na pierwszej wizycie bo nie czuje sie zbytnio bezpiecznie
 
Mam już córkę która w lutym skończy 4 lata, o drugą ciążę walczymy od lutego. Mam niedoczynność tarczycy, PCOS przez co brak samoistych miesiączek i owulacji. Pomimo prawidłowej wagi, w ciążę udało mi się za każdym razem zajść, gdy schudłam kilka kg. No i oczywiście stymulacja letrozolem + duphaston. Oby ten cud trwał, bo już się umawiałam do kliniki niepłodności i na histerioskopie;)
 
reklama
Do góry