reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2021

Załączniki

  • WhatsApp Image 2020-10-28 at 07.59.32.jpeg
    WhatsApp Image 2020-10-28 at 07.59.32.jpeg
    102,1 KB · Wyświetleń: 79
reklama
Nigdy chyba tak zdrowo nie jadłam [emoji23] brokuł, rybka, marchewka duszona, sok z granatu, granat, jabłka, sok z aronii, żurawiny, 2 litry wody i parówki tonami [emoji23]
 
3 ciąże, pierwsza stracona, później urodziła się córka, a teraz znowu jestem. Córka ma 11 msc.
Ale ta ciąża daje mi już w tylek. Mdłości mam takie, że szok. Ból głowy też.
W tamtej ciąży czułam się wspaniale
Dla których z Was to pierwsza dzidzia będzie, a które mają już dzieci, ile i w jakim wieku? [emoji4] Moja to pierwsza ciąża i wymarzona, od kiedy pamiętam marzyłam o rodzinie i dzieciach [emoji3059] zawsze mówiłam, że najpóźniej w wieku 23 będę miała no ale jakoś się tak przeciągnęło i obecnie mam prawie 26, ale uważam że teraz właśnie jest idealny moment na macierzyństwo [emoji4] mam brata 7 letniego więc moja dzidzia będzie miała prawie 8 letniego wujka [emoji23] z kuzynostwa również jestem najstarsza, a mój najmłodszy kuzyn ma obecnie 3 lata [emoji28] a jak wygląda u Was sytuacja? [emoji6]
 
I córkę urodziłam dzień przed moimi 22 urodzinami
Dla których z Was to pierwsza dzidzia będzie, a które mają już dzieci, ile i w jakim wieku? [emoji4] Moja to pierwsza ciąża i wymarzona, od kiedy pamiętam marzyłam o rodzinie i dzieciach [emoji3059] zawsze mówiłam, że najpóźniej w wieku 23 będę miała no ale jakoś się tak przeciągnęło i obecnie mam prawie 26, ale uważam że teraz właśnie jest idealny moment na macierzyństwo [emoji4] mam brata 7 letniego więc moja dzidzia będzie miała prawie 8 letniego wujka [emoji23] z kuzynostwa również jestem najstarsza, a mój najmłodszy kuzyn ma obecnie 3 lata [emoji28] a jak wygląda u Was sytuacja? [emoji6]
 
Ja pracuję w Spółdzielni Mieszkaniowej.
Pracuje przy biurku ale również czasem chodzę w teren kontrolnie na osiedle. Mam również bezpostednin kontakt z mieszkańcami. (Choć w obecnej sytuacji obsługujemy przez okienko)
Kilka lat temu poroniłam. Mam niedoczynność tarczycy i niski progesteron.

Nie wiem co uzna moja pani doktor ale wiem tylko, że jak okaże się , że będę musiała iść na L4 to u mnie w pracy nie zrobią z tym problemu. Sami mi kibicowali dzidziusia...
Jeszcze nie wiem kiedy powinnam im powiedzieć ale myślę, że zapytam Pani doktor na wizycie teraz w środę.
Mam świetną ginekolog-położnik , chodzę do niej prywatnie ale wizyty u niej to zawsze dla mnie relaks. [emoji4]
Ja pracuje w żłobku i teraz się już zastanawiam nad zwolnieniem, bo żłobek to siedlisko bakterii
 
reklama
Do góry