reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Wydaje mi się że nie ma co panikować [emoji6] mąż mówi że mi się węch wyostrzył i zauważył że szybko chodzę spać i caly czas bym leżała. Nie wiem czy to ciąża czy lenistwo [emoji23] no ale może to są te moje objawy [emoji28] oby nasze ciąże takie lekkie były [emoji6]
Tez od dwoch dni nie odczuwam zadnych dolegliwości..i zaczyna mnie to zastanawiac.
 
Ja też całymi dniami leżę, za dużo nie robię w domu nawet, spać już o 21 w łóżku muszę być a o 6 już się budzę chociaż mogę spać i do południa [emoji23] piersi bolą nawet przy leżeniu, głodna jestem ciągle i po zrobieniu małych czynności np zakupy mam zadyszkę jakbym maraton przebiegła i jestem potwornie zmęczona [emoji23]
Wydaje mi się że nie ma co panikować [emoji6] mąż mówi że mi się węch wyostrzył i zauważył że szybko chodzę spać i caly czas bym leżała. Nie wiem czy to ciąża czy lenistwo [emoji23] no ale może to są te moje objawy [emoji28] oby nasze ciąże takie lekkie były [emoji6]
 
Piersi trochę pobolewają ale tylko przy dotyku. Jeść muszę co 2 godziny i z tą zadyszką to też prawda zwłaszcza jak muszę nosić tą maseczkę [emoji2360] czyli jednak jakieś objawy mam [emoji28]
Ja też całymi dniami leżę, za dużo nie robię w domu nawet, spać już o 21 w łóżku muszę być a o 6 już się budzę chociaż mogę spać i do południa [emoji23] piersi bolą nawet przy leżeniu, głodna jestem ciągle i po zrobieniu małych czynności np zakupy mam zadyszkę jakbym maraton przebiegła i jestem potwornie zmęczona [emoji23]
 
Hej Kochanie. Wygląda na to że szczęśliwie do Was dołączyłam 😍 to nasza pierwsza ciąża, staraliśmy się 2 cykle chociaż w 2 cyklu trochę odpuścilismy bo mąż złapał przeziębienie a tu proszę 😀 wczoraj rano test i myślałam że mam przewidzenia, że to jakaś pomyłka że się udało😂 dziś rano powtórka testowania i nadal są dwie kreseczki 😍🥰
 

Załączniki

  • 16041688617602841709857077995784.jpg
    16041688617602841709857077995784.jpg
    854,6 KB · Wyświetleń: 92
Gratulacje i witamy! [emoji3590]
Hej Kochanie. Wygląda na to że szczęśliwie do Was dołączyłam [emoji7] to nasza pierwsza ciąża, staraliśmy się 2 cykle chociaż w 2 cyklu trochę odpuścilismy bo mąż złapał przeziębienie a tu proszę [emoji3] wczoraj rano test i myślałam że mam przewidzenia, że to jakaś pomyłka że się udało[emoji23] dziś rano powtórka testowania i nadal są dwie kreseczki [emoji7][emoji3059]
 
Hej Kochanie. Wygląda na to że szczęśliwie do Was dołączyłam 😍 to nasza pierwsza ciąża, staraliśmy się 2 cykle chociaż w 2 cyklu trochę odpuścilismy bo mąż złapał przeziębienie a tu proszę 😀 wczoraj rano test i myślałam że mam przewidzenia, że to jakaś pomyłka że się udało😂 dziś rano powtórka testowania i nadal są dwie kreseczki 😍🥰
Gratuluję! Nam tez sie udało w 2 cyklu 😁😁😁
 
Hej. Jestem w 30dc. Termin @ 02.11.20. od kilku dni ciągle mi niedobrze i kręci mi się w głowie dlatego dzis rano z "drugiego" moczu zrobiłam test. Po południu zrobiłam kolejny. Cieszę się ale i bardzo boję. Mam biegunkę. Może nie aż tak że siedzę na kibelku ale jednak cały dzień plynne stolce. W 2014 roku poroniłam. Czy ta biegunka może świadczyć o czymś złym?
 

Załączniki

  • 16041720591096867694899366486825.jpg
    16041720591096867694899366486825.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 103
reklama
Hej. Jestem w 30dc. Termin @ 02.11.20. od kilku dni ciągle mi niedobrze i kręci mi się w głowie dlatego dzis rano z "drugiego" moczu zrobiłam test. Po południu zrobiłam kolejny. Cieszę się ale i bardzo boję. Mam biegunkę. Może nie aż tak że siedzę na kibelku ale jednak cały dzień plynne stolce. W 2014 roku poroniłam. Czy ta biegunka może świadczyć o czymś złym?
Gratulacje😁
Gdzieś czytałam że biegunka może być objawem ciąży tak jak zaparcia.
 
Do góry