reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
No ja właśnie nie mam prawie żadnych dolegliwości co wydaje mi się dziwne, no może oprócz zmęczenia i chodzenia spać wcześnie [emoji848]
3 ciąże, pierwsza stracona, później urodziła się córka, a teraz znowu jestem. Córka ma 11 msc.
Ale ta ciąża daje mi już w tylek. Mdłości mam takie, że szok. Ból głowy też.
W tamtej ciąży czułam się wspaniale
 
To masz super sytuację w pracy. Ja mam taką, że koleżanka przeżyła niedawno poronienie, a wcześniej ciążę biochemiczna a jest nas w biurze mało więc siedzimy w jednym pomieszczeniu. Nie wiem jak mam to przekazać im i szefostwu [emoji30]
Ja pracuję w Spółdzielni Mieszkaniowej.
Pracuje przy biurku ale również czasem chodzę w teren kontrolnie na osiedle. Mam również bezpostednin kontakt z mieszkańcami. (Choć w obecnej sytuacji obsługujemy przez okienko)
Kilka lat temu poroniłam. Mam niedoczynność tarczycy i niski progesteron.

Nie wiem co uzna moja pani doktor ale wiem tylko, że jak okaże się , że będę musiała iść na L4 to u mnie w pracy nie zrobią z tym problemu. Sami mi kibicowali dzidziusia...
Jeszcze nie wiem kiedy powinnam im powiedzieć ale myślę, że zapytam Pani doktor na wizycie teraz w środę.
Mam świetną ginekolog-położnik , chodzę do niej prywatnie ale wizyty u niej to zawsze dla mnie relaks. [emoji4]
 
To masz super sytuację w pracy. Ja mam taką, że koleżanka przeżyła niedawno poronienie, a wcześniej ciążę biochemiczna a jest nas w biurze mało więc siedzimy w jednym pomieszczeniu. Nie wiem jak mam to przekazać im i szefostwu [emoji30]
Ja też nie wiem 😫 i kiedy itd praca z duza ilością klientów codziennie i czesto po10 godzin.. Pracs stojąca fryzjer
 
Ja pracuje w transporcie tzn jako konduktor w pociagu więc zazwyczaj spotykam tysiace ludzi dziennie.. Obecnie dzieki wiruswi pociagi prawie puste, oraz moge spędzać większość czasu w kabinie. Z reszta jakoś tak się nie cykam, że czymś sie zarażę. Bardziej bym się bala gdybym musiala dźwigać czy cos...
 
Dla których z Was to pierwsza dzidzia będzie, a które mają już dzieci, ile i w jakim wieku? [emoji4] Moja to pierwsza ciąża i wymarzona, od kiedy pamiętam marzyłam o rodzinie i dzieciach [emoji3059] zawsze mówiłam, że najpóźniej w wieku 23 będę miała no ale jakoś się tak przeciągnęło i obecnie mam prawie 26, ale uważam że teraz właśnie jest idealny moment na macierzyństwo [emoji4] mam brata 7 letniego więc moja dzidzia będzie miała prawie 8 letniego wujka [emoji23] z kuzynostwa również jestem najstarsza, a mój najmłodszy kuzyn ma obecnie 3 lata [emoji28] a jak wygląda u Was sytuacja? [emoji6]
U mnie 3 ciąża i choć zawsze chciałam 3 to trudno mi się było zdecydować że już czas. Chyba z 1 i 2 łatwiej podjąć decyzję 🙂 no i w najbliższej rodzinie wszyscy mają 1-2 dzieci
 
reklama
Przykra sytuacja i na pewno ciężka... Eh... Ale wierzę , że będzie dobrze [emoji846]
To masz super sytuację w pracy. Ja mam taką, że koleżanka przeżyła niedawno poronienie, a wcześniej ciążę biochemiczna a jest nas w biurze mało więc siedzimy w jednym pomieszczeniu. Nie wiem jak mam to przekazać im i szefostwu [emoji30]
 
Do góry