reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny czy Was bolą piersi jednakowo jedna i druga ? Ja dzisiaj rano wstałam ból sutka w lewej piersi taki jakby mi ktoś tam z 10 szpilek wbił. Prawa pierś normalnie tylko boli przy dotknięciu. Latem na USG wykryli mi jakiegoś małego guzka w lewej piersi i tak teraz się zastanawiam czy może to przez niego lewa boli bardziej niż prawa ?? 😕
 
cześć dziewczyny :) czy Wy też macie wysypkę... dzisiaj obudziłam się że siedząca wysypka...:( A że pech chodzi parami to odrzucilo mnie od kawy ;) a jeszcze wieczorem sie zastanawialam nad tymi moimi znikajacymi objawami
 
cześć dziewczyny :) czy Wy też macie wysypkę... dzisiaj obudziłam się że siedząca wysypka...:( A że pech chodzi parami to odrzucilo mnie od kawy ;) a jeszcze wieczorem sie zastanawialam nad tymi moimi znikajacymi objawami
Ja ostatnio ciagle sie drapie, zauwazylam male czerwone krostki uczuleniowe na wewnetrznej czesci rak i na udach. Nie wiem czym to moze byc spowodowane, nie zmienialam zadnych plynow, ani zeli. Z reguly najwiecej tego wlasnie po kapieli. Z tym, ze nie podciagalam tego pod ciaze
 
Dziewczyny co najchetniej teraz pijecie, poza woda? Ja wczesniej lubilam herbaty rozne, niestety zakazane sa w ciazy i szukam inspiracji na jakis cieply napoj :) ostatnio robie sobie zwykla herbate z cytryna/pomarancza i miodem :)
 
Ja ostatnio ciagle sie drapie, zauwazylam male czerwone krostki uczuleniowe na wewnetrznej czesci rak i na udach. Nie wiem czym to moze byc spowodowane, nie zmienialam zadnych plynow, ani zeli. Z reguly najwiecej tego wlasnie po kapieli. Z tym, ze nie podciagalam tego pod ciaze
Moja znajoma miała taką jakby pokrywkę przez całą ciążę. Mnie wysypało na szyji za uchem, między piersiami....
 
Dziewczyny czy Was bolą piersi jednakowo jedna i druga ? Ja dzisiaj rano wstałam ból sutka w lewej piersi taki jakby mi ktoś tam z 10 szpilek wbił. Prawa pierś normalnie tylko boli przy dotknięciu. Latem na USG wykryli mi jakiegoś małego guzka w lewej piersi i tak teraz się zastanawiam czy może to przez niego lewa boli bardziej niż prawa ?? 😕
Mnie od początku boli jedna bardziej ,jedna bardziej opuchnięta ale ja mam nie równe piersi i ta większa jakby reaguje na ciążę a ta mniejsza nie wie że coś się dzieje . Moja asymetria jest dość spora i w pierwszej ciąży było podobnie i chociaż mleko miałam w obu to w tej mniejszej zdecydowanie mniej i mała bardziej chciała ssać z większej...
 
Dziewczyny czy Was bolą piersi jednakowo jedna i druga ? Ja dzisiaj rano wstałam ból sutka w lewej piersi taki jakby mi ktoś tam z 10 szpilek wbił. Prawa pierś normalnie tylko boli przy dotknięciu. Latem na USG wykryli mi jakiegoś małego guzka w lewej piersi i tak teraz się zastanawiam czy może to przez niego lewa boli bardziej niż prawa ?? 😕
Mnie raz boli jedna mocniej, druga wcale i tak na zmiany
 
reklama
Do góry