reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Ciesz się, ja tydzień czasu mdłości od rana do wieczora. Jestem tym zmęczona i cholernie zła. W menu tylko tosty z plastrem sera. Wczoraj jeszcze zjadłam frytki z piekarnika. Nic innego mi nie podchodzi.
Ja ostatnio ok. godz.22 obrałam sobie ziemniaczki , pokroiłam w talarki i usmażyłam we frytkownicy... Mniaaaam [emoji39]
 
Wiem wiem wszystko na nie zwalam. Jedyne na co mam ochotę to laysy te takie pikantne karbowane [emoji28][emoji23] normalnie idzie oszaleć [emoji30] więc Kochana nie narzekaj na Twój brak objawów! [emoji8]
Hehe .. a ja taka "cipsiara" a teraz od chipsów mnie odrzuciło.... Ostatnio nawet po kilku wylądowałam w toalecie i przytulałam muszle. [emoji1785][emoji2961]
 
A jak jest u was z wagą ? Ja jestem obecnie 7+0 i jestem załamana 3 kg na plusie [emoji44] mam wyrażenie że jestem cała "nalana" w sensie tak jakbym wody nabrała... Mam nadzieję ze to nie tłuszczyk [emoji51] w żadnej z poprzednich ciąż mi wagą nie rosła na tym etapie raczej odwrornie
Też przytyłam 3 kg [emoji15], ale ja jestem z natury szczupła więc nawet się cieszę [emoji4] u mnie 7+4 czyli 8 tc.
 
reklama
Do góry