reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Wiem tylko że do każdego wyniku ana jest przypisany konkretna jednostka chorobowa np przeciwciała takiej ilości do np reumatoidalnego zapalenia stawów itp ale też nie bardzo się wglebialam w temat bo wyszedl ich brak. Mam tylko wątpliwy zespół antyfosfolipidowy dlatego clexane i acard oraz podwyższona homocysteina datego przyjmuje b12 folian i b6 no i wyszły właśnie jakieś parametry podwyzszone w ale nie wiem dokładnie co to za parametry nie ma tam nazwy miałam 5 czy 6 wynikow
Rozumiem, mam nadzieje ze ginekolog bedzie wiedziala co z tym robic, ze nie oleje tegom jak to tu w de ze wszystkim bywa
 
reklama
Ja też tak mam, najmniejsze głupoty, pierdoły bez znaczenia mnie wkurzają , krzyczę na tego mojego biednego tatuśka tzn. narzeczonego [emoji6] a on tylko słucha a potem mocno mnie przytula i mówi :"A o co się tak denerwujesz ? Spokojnie kochanie. " [emoji4]
dziewczyny, czy Was tez tak mocno wszystko wkurzam...
Chwilami mam ochotę zacząć krzyczeć bo mąż położył coś nie w tym.miejscu :(
 
Być może był już tutaj taki temat ale jest 290 stron konwersacji dlatego przepraszam jeśli coś mnie ominęło. [emoji28]Mam pytanko czy jest może tutaj któraś z was która jest na początku 6 tygodnia i nie odczuwa żadnych objawów ciążowych?
Przyznam, że gdyby nie brak miesiączki lekkie zawroty głowy i niechęć do kawy to nawet nie wiedziałabym, że jestem w ciąży i trochę mnie to martwi.
Chyba wariuje [emoji23][emoji28]
Ja jak zaczynałam 5 tc zaczęłam mieć objawy, zmęczenie, lekkie mdłości, bóle lędźwiowe podbrzusza. Potem trochę ucichło na kilka dni i byłam pozytywnie nastawiona, że będę lekko to przechodzić... I nagle któregoś dnia wstałam jakbym miała kaca : ból głowy i bełt... I tak z 3 dni pod rząd... Obecnie jest zależnie od dnia raz lepiej raz gorzej...
 
Ja ogólnie jestem przygnębiona i zastanawiam się jak sobie poradzę z powrotem do pampersów po 10 latach. Ale to jak sobie pozwolę na słabość. Ogólnie problemu z obsługą małych dzieciaków nie mam problemów czy obaw. Dobrze reaguję. Ale jestem bardziej świadoma zagrożeń niż w poprzedniej ciąży. Bardziej bojaźliwa, żeby maleństwu nic się nie stało.
 
reklama
Nie martw się na zapas :) wagę jeszcze nadrobisz :) ja ważyłam 57kg, teraz mam minus 8kg przy wzroście 169 cm, ale wiem,że napewno nadrobię i to z dodatkiem jak we wcześniejszych ciazach🙈
Ojej to musisz być drobniutka ;) Ja niby wagę miałam dobrą bo przy 160cm 60kg choć chciałabym 54 ;) Teraz 63kg nie wyglądam dobrze :(
 
Do góry