reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

😂
u mnie tez Waga stoi , dzis 5+3 za tydzien i jeden dzien wizyta , nie moge sie doczekac zero objawow oprocz piersi zastanawia mnie to bardzo czy faktycznie az tak dobrze to znosze czy wszystko ok. A co do pomidorowek.. widze ze nie jestem sama.. CIAGLE MAM OCHOTE NA AMINO pomidorowe 🤣🤣 zarlabym ja caly czas 😅😅
Ja mam jeszcze dwie w szufladzie, leża od świąt Wielkanocy bo mój niemąż robił z tego makaronu sałatkę. Zjadłabym jeszcze jedną ale co za duzo to nie zdrowo a jutro pewnie smak się juz zmieni 😱
 
reklama
Pyzatka oby. W poprzedniej ciąży (kiedy to było)10 lat temu utylam 14 kg i po porodzie zaraz zrzuciłam. A teraz przez tą koronę i dresy oraz pracę zdalną nawet się nie spostrzegłam kiedy kilogramy przybyły


A wtedy tez mialas taka wagę?
Ja teraz startowałam z waga 90 i mam dwa kilo na plusie i serio nie wiem skąd te kg bo mało jem, mam słaby apetyt i w ogóle słodyczy nie tykam bo nie mam na nie smaka. A czuje się jak bombka, wzdeta masakrycznie. :/
 
Ja planuje wykupić sobie catering, mam nawet taka kategorie- fit mom, po prostu zdrowo się odżywiać. Mąż tez chce się odchudzić, a ze córka większość posiłków je w przedszkolu to nam będzie wygodnie.
 
u mnie tez Waga stoi , dzis 5+3 za tydzien i jeden dzien wizyta , nie moge sie doczekac zero objawow oprocz piersi zastanawia mnie to bardzo czy faktycznie az tak dobrze to znosze czy wszystko ok. A co do pomidorowek.. widze ze nie jestem sama.. CIAGLE MAM OCHOTE NA AMINO pomidorowe 🤣🤣 zarlabym ja caly czas 😅😅
Ja też nie mam żadnych objawów 🙈 jedynie piersi ,ale to tylko jak nacisne i też się zastanawiam czy wszystko w porządku🙈 1 grudnia wizyta u położnej i stres nie opuszcza nawet na chwilę.
 
Te 10 lat temu waga startowa miałam 80kg.
A wtedy tez mialas taka wagę?
Ja teraz startowałam z waga 90 i mam dwa kilo na plusie i serio nie wiem skąd te kg bo mało jem, mam słaby apetyt i w ogóle słodyczy nie tykam bo nie mam na nie smaka. A czuje się jak bombka, wzdeta masakrycznie. :/
 
Pyzatka a który tydzień ciąży masz teraz? Ja chodzę na spacery i też odrzuciło mnie od jedzenia. Okazuje się że cukier na czczo mam kiepski zatem dieta będzie na bank zalecona przez diabetologa
 
Pyzatka a który tydzień ciąży masz teraz? Ja chodzę na spacery i też odrzuciło mnie od jedzenia. Okazuje się że cukier na czczo mam kiepski zatem dieta będzie na bank zalecona przez diabetologa


6+5. U mnie tez krzywa wyszła zle, w sensie wartości na czczo bo później w normie. W tym tygodniu umawiam się do diabetologa i zobaczymy jak to z dieta będzie bo jestem na forum dla mam z cukrzyca i piszą tam zgodnie ze przy przekroczeniach na czczo dieta może słabe dawać efekty u wtedy lekarz włącza insulinę.
 
Rozumiem, a wiesz moze czy te ANA oznaczaja cos bardzo zlego? Moje wyniki sa z 2014, boje sie ze lekarka oleje temat. Wizyte mam w pt dopiero. Czy ginekolog w ogole sie na tym zna, czy powinnam udac sie do innego lekarza? Bardzo chce by wszystko tym razem byko dobrze z ciaza i szczesliwie urodzic zdrowe dziecko.
Nie bardzo znam sie na parametrach o ktorych piszesz :( ale posiadasz jakas chorobę autoimmumologiczna czy nie masz objawow? Moja nazwali "niezroznicowane zapalenie stawow" i zostawili do obserwacji. Minelo tylenlat, ja nic nie lecze bo na ta chwile nie ma potrzeby.
Wiem tylko że do każdego wyniku ana jest przypisany konkretna jednostka chorobowa np przeciwciała takiej ilości do np reumatoidalnego zapalenia stawów itp ale też nie bardzo się wglebialam w temat bo wyszedl ich brak. Mam tylko wątpliwy zespół antyfosfolipidowy dlatego clexane i acard oraz podwyższona homocysteina datego przyjmuje b12 folian i b6 no i wyszły właśnie jakieś parametry podwyzszone w ale nie wiem dokładnie co to za parametry nie ma tam nazwy miałam 5 czy 6 wynikow
 
reklama
Do góry