reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Kurczę, oczywiście oby jak najdłużej ale ja nie mam żadnych typowych objawów! Mdłości miałam może ze dwa razy, takie delikatne że nie wiedziałam czy to zgaga czy mdłości.
Jedyne co to w nocy coś źle mi się śpi, jak nie siku to gorąco, jak gorąco to za chwilę zimno.
Ja mam dokładnie to samo ze spaniem, cała noc się wiercę, przykrywam, rozkrywam.
 
U mnie raz noc, że spać nie moge następna, że spałabym 12 godzin no ale niestety trzeba było wstać do pracy [emoji2372] niestety lodówki dalej nie mogę otwierać, bo bierze mnie na wymioty. Dzisiaj na śniadanie zjadłam dwa orzechy brazylijskie i zapilam mlekiem, bo niczego innego nie byłam w stanie [emoji2360] nie mam na nic ochoty. Dzień w dzień popołudniami uciskaja mnie spodnie, nieważne co zjem. No ale mogło być gorzej więc nie narzekam. Dalej się stresuje co będzie jak powiem o ciąży w pracy, bo mam wrażenie że traktują mnie tam jak gówniarę, pomimo tego że od 3 lat mieszkam na swoim, od dwóch lat mam męża... Ale w sumie to mało ważne przy dzidzi, ważne żeby z nią było wszystko ok, reszta jakoś się ułoży [emoji2372]


Przybij piątkę. Ja tak samo nie mam na nic ochoty, a jeść trzeba. Dziś jak jechałam samochodem to rozpielam sobie guzik w spodniach bo tak mnie uwierał. Brzuch jak balon. 😳
 
😁moja najmłodsza córka też ma na imię Kalina 😁 Ale waga i długość się nie zgadza, bo u nas było 3880 i 58cm.


Ja myślałam ze Kalina to takie bardziej rzadkie imię, ale w przedszkolnej grupie w małej mieścinie są aż dwie. :D Teraz powoli myśle nad imionami dla fasolki, chciałabym tez cos podobnego. Pierwsza myśl dla córki- Jaśmina, ale stwierdziłam ze w sumie jak na kogoś kto z ogrodnictwem nie ma nic wspólnego to tak odpalowo. 😂😂
 
reklama
Dziewczyny, ja tak rzuciłam wcześniej pomysł by stworzyć tabelkę w wordzie czy gdzies z i formacjami o nas, zrobiłoby się screen i wrzuciło jako zdjęcie na dodatkowy wątek, ale słabo bo mogę zająć się ta tabelka i wrzucić tyle ze później miałabym problem z edytowaniem bo jak będę na zwolnieniu to nie będę miała dostępu do kompa. Czy któraś ewentualnie później zechciałaby pobawić się w edytowanie jak dojdą nowe mamy?

Fajnie by było mieć podglad, jak macie na imię, ile lat, skąd jesteście i na kiedy termin porodu itd. :)
 
Do góry