reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Ja mam w planach zamówić właśnie ten od Mamy ginekolog, dużo dziewczyn sobie chwali ale czekam na poniedziałkową wizytę, jeżeli wszystko będzie dobrze to zamówię [emoji6]
Dziewczyny czy któraś z was może kupywala bądź ma zamiar kupić organizer ciążowy? Np od mama ginekolog[emoji846] albo jakiś inny? Bo ja się właśnie zastanawiam i szukam i szukam i średnio mogę znaleźć może macie jakieś strony w necie z takimi rzeczami[emoji4]
 
reklama
U mnie raz noc, że spać nie moge następna, że spałabym 12 godzin no ale niestety trzeba było wstać do pracy [emoji2372] niestety lodówki dalej nie mogę otwierać, bo bierze mnie na wymioty. Dzisiaj na śniadanie zjadłam dwa orzechy brazylijskie i zapilam mlekiem, bo niczego innego nie byłam w stanie [emoji2360] nie mam na nic ochoty. Dzień w dzień popołudniami uciskaja mnie spodnie, nieważne co zjem. No ale mogło być gorzej więc nie narzekam. Dalej się stresuje co będzie jak powiem o ciąży w pracy, bo mam wrażenie że traktują mnie tam jak gówniarę, pomimo tego że od 3 lat mieszkam na swoim, od dwóch lat mam męża... Ale w sumie to mało ważne przy dzidzi, ważne żeby z nią było wszystko ok, reszta jakoś się ułoży [emoji2372]
 
Ja też czekam na wizytę i pomyślę czy zamówić choć szczerze wchodzę na sklep mamaginekolog i segregatorów brak w magazynie[emoji1751] ciekawe kiedy będą ponownie w sprzedaży.
Ja mam w planach zamówić właśnie ten od Mamy ginekolog, dużo dziewczyn sobie chwali ale czekam na poniedziałkową wizytę, jeżeli wszystko będzie dobrze to zamówię [emoji6]
 
Jeszcze kilka dni temu przeglądałam stronę i były wszystkie segregatory dostępne, pewnie niebawem uzupełnią stany i będziemy mogły kupić [emoji6][emoji846]
Ja też czekam na wizytę i pomyślę czy zamówić choć szczerze wchodzę na sklep mamaginekolog i segregatorów brak w magazynie[emoji1751] ciekawe kiedy będą ponownie w sprzedaży.
 
Dziewczyny czy któraś z was może kupywala bądź ma zamiar kupić organizer ciążowy? Np od mama ginekolog[emoji846] albo jakiś inny? Bo ja się właśnie zastanawiam i szukam i szukam i średnio mogę znaleźć może macie jakieś strony w necie z takimi rzeczami[emoji4]

Ja zamierzam kupić i takie sensowne widziałam właśnie tylko u mama ginekolog
 
Dziewczyny czy któraś z was może kupywala bądź ma zamiar kupić organizer ciążowy? Np od mama ginekolog[emoji846] albo jakiś inny? Bo ja się właśnie zastanawiam i szukam i szukam i średnio mogę znaleźć może macie jakieś strony w necie z takimi rzeczami[emoji4]
Ja kupilam od mamyginekolog- siostra miala i polecała. Ja poki co jestem zadowolona 🙂
 
reklama
Do góry