reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny czy któraś z was może kupywala bądź ma zamiar kupić organizer ciążowy? Np od mama ginekolog[emoji846] albo jakiś inny? Bo ja się właśnie zastanawiam i szukam i szukam i średnio mogę znaleźć może macie jakieś strony w necie z takimi rzeczami[emoji4]
Ja w poprzednich ciążach kupowałam teczki A5 i wszystkie badania się zmieściły i karta ciąży a trochę ich było. I do torebki bez problemu pakowałam
 

Załączniki

  • IMG_20201113_164345.jpg
    IMG_20201113_164345.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 52
Hej, jestem po krzywej cukrowej i po wizycie u diabetologa, cukry na czczo od tygodnia ponad 100 więc niestety wjeżdża insulina na noc, uspokoiła mnie, że to dla dobra dziecka i, że jemu to nie szkodzi a tylko pomoże, dziewczyny z wyższym cukrem powiedziano mi, że im szybciej sie zareaguje tym lepiej i zdrowiej dla maluszka
 
Hej, jestem po krzywej cukrowej i po wizycie u diabetologa, cukry na czczo od tygodnia ponad 100 więc niestety wjeżdża insulina na noc, uspokoiła mnie, że to dla dobra dziecka i, że jemu to nie szkodzi a tylko pomoże, dziewczyny z wyższym cukrem powiedziano mi, że im szybciej sie zareaguje tym lepiej i zdrowiej dla maluszka
Trzymaj sie Kochana.
U mnie cukry niewiele przekroczone na czczo, ale też już dietę trzymam(właściwie to od dwóch kresek dietę trzymam)
 
reklama
Do góry