reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Kurczę, oczywiście oby jak najdłużej ale ja nie mam żadnych typowych objawów! Mdłości miałam może ze dwa razy, takie delikatne że nie wiedziałam czy to zgaga czy mdłości.
Jedyne co to w nocy coś źle mi się śpi, jak nie siku to gorąco, jak gorąco to za chwilę zimno.
 
reklama
Ja dzisiaj rano pierwszy raz zwymiotowałam ;(
Potem do 10.00 caly czas niedobrze , wcisnęłam bułkę z serem na siłę i jest o wiele lepiej.
To chyba prawda ze na mdlosci trzeba po prostu jesc , trochę taka ironia losu .. 😅
Ja dzisiaj rano pierwszy raz zwymiotowałam ;(
Potem do 10.00 caly czas niedobrze , wcisnęłam bułkę z serem na siłę i jest o wiele lepiej.
To chyba prawda ze na mdlosci trzeba po prostu jesc , trochę taka ironia losu .. 😅
Mnie również dopadły mdłości, a co gorsza wymioty. Całkowity brak apetytu. Jak tylko coś zjem, to za chwilę wszystko ląduje w toalecie. Ledwo żyje dzisiaj 😔
 
Ja za to śpię wspaniale. Co prawda budzę się ze dwa trzy razu na siku, ale spie po 10/11 godzin. Wieczorami czuje się okropnie. Wzdęcia, chyba mdłości, ale jeszcze nie wymiotowałam. Nawet nie pamietam jak to jest bo ostatnio wymiotowałam jak byłam dzieciakiem 😂
 
A moje dolegliwości to chyba lenistwo 😄 serio, nic nie dam rady zrobić, kiedy mam na popołudnie do pracy to potrafię spać do 10/11, cały czas jestem zmęczona i straszna ochota na słodkie, czego do tej pory nie miałam. Nie wiem czy to możliwe żeby 5tc tak mi się dawał we znaki 😉

1 wizytę mam 17.11, a wg apki termin na 17.07 🙂
 
A moje dolegliwości to chyba lenistwo 😄 serio, nic nie dam rady zrobić, kiedy mam na popołudnie do pracy to potrafię spać do 10/11, cały czas jestem zmęczona i straszna ochota na słodkie, czego do tej pory nie miałam. Nie wiem czy to możliwe żeby 5tc tak mi się dawał we znaki 😉

1 wizytę mam 17.11, a wg apki termin na 17.07 🙂


Tez tak mam. :D jak leżę i muszę wstać to automatycznie nogi robią mi się bezwładne 😂 osłabiona jestem i bez energii. No i objaw nowy doszedł- zgaga.
 
U mnie nadal tak jakby zatkany nos, ale juz znalazłam informacje ze czasem tak bywa. Mam mdłości, ale bez wymiotów. Apetyt taki średni, sama nie wiem na co mam ochotę. Ogólnie zle reaguje na smażenie w domu, zaraz mam ból głowy i jeszcze większe mdłości.
Za to śpię dobrze :)
 
Ja po wizycie, tak jak myślałam za wcześnie na serduszko ale był już zarodek i mam przyjść za tydzień. Zleciła mi jeszcze betę miałam zrobić dziś i we wtorek/środę. Chciałabym już wiedzieć na czym stoję by moc się cieszyć a tu jeszcze trochę muszę poczekać.
 
Dziewczyny czy któraś z was może kupywala bądź ma zamiar kupić organizer ciążowy? Np od mama ginekolog[emoji846] albo jakiś inny? Bo ja się właśnie zastanawiam i szukam i szukam i średnio mogę znaleźć może macie jakieś strony w necie z takimi rzeczami[emoji4]
 
reklama
Hejka, jestem po wizycie. 5+3, jest pęcherzyk z ciałkiem żółtym. Za dwa tygodnie kolejna wizyta. Dostałam pakiet badań do zrobienia w tym krzywa cukrowa. 😩 Z racji cukrzycy i nadciśnienia w poprzedniej ciąży lekarz powiedział, ze ta ciąże będzie traktował jak „specjalnej troski” o zwiększonym ryzyku. Powiedział tez ciekawostkę. Moja córka urodziła się z waga 2250g i powiedział ze przy cukrzycy i nadciśnieniu on swoim pacjentkom radzi by aż tak rygorystycznie nie przestrzegać tej diety cukrzycowej ponieważ to wpływa na rozwój dziecka, czyli powodem niskiej wagi u córki mogła być zbyt poważnie traktowana cukrzyca. No zobaczymy jak będzie tym razem. :)
Powiedz mi kiedy miałaś 1dc? Bo chyba podobny termin mamy :)
 
Do góry