reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Są też napewno i takie co 2 kreski zobaczyły ale jeszcze się boją pochwalić, bo różnie na początku ciąży bywa. Sama po 2 poronieniach w 3(udanej ciąży) chyba z 2 miesiące jedynie czytałam ale bałam się odezwać by nie musieć się zaraz żegnać. Jestem za zamkniętym ale dajmy jeszcze chwile, niech nam już serduszka tu ładnie biją.
Myślę, że jeszcze lipiec się nie zakończył, dziewczyny jeszcze testują...
 
reklama
A ja sie mało udzielam dzis bo byłam na tej krzywej cukrowej bo na czczo wyszedł mi wysoki wynik i okazało sie, ze niestety cukrzyca.. W piątek mam wizyte u diabetologa i ginekologa
 
Jeszcze Ci sie powieksza ;) mi poki co tez sie nie powiekszyly ale moze dlatego ze karmie.
Ale mam wrażenie ze tego pokarmu co raz mniej.

Ej dziewczyny na glownym forum pojawil sie nasz wątek tyle ze pusty (pewnie zalozony z automatu). Moze powinniśmy sie tam przeniesc, zeby inne lipcowe mamy mialy nas łatwiej znalezc? Albo chociaż jakiegos linka tam dac do nas ;)
Zobacz załącznik 1199828

Ja też jeszcze karmię i od dwóch dni lewa pierś boli mnie przeokrutnie, ale nie wiem czy to jest spowodowane aktualnym stanem czy jakiś zbieg okoliczności.
 
reklama
To co dziewczyny przenosimy się na lipcowy wątek? [emoji3059]
Jak coś to stworzylam wątek, zapraszam [emoji6]
 
Ostatnia edycja:
Do góry