reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Mi się dzisiaj śniło że miałam jakieś ogromne spotkanie rodzinne z ludźmi, których tak jak piszesz nie widziałam latami i wygłosiłam na stole to co sądzę co obecnych zmianach dotyczących aborcji. Obudziłam się taka dumna [emoji23][emoji23][emoji23]
Ja właśnie wstałam pół godziny temu. Samopoczucie dobre. Dziewczęta czy też macie takie intensywne sny? o ludziach których nie widzieliście od lat? Kurde ja co noc. aż spać ciezko hah
 
No i super, na tym głównym forum o tyle fajniej, ze będzie można tworzyć wątki np. z naszym usg, zdjęcie brzuszka, później temat wyprawkowy aż w końcu relacje z porodu i pierwsze zdjęcia naszych dzieci. :) Można tez będzie stworzyć tabelkę - pseudonim/imię, termin porodu, płeć dziecka i rodzeństwo ale to już mocno w przyszłość wybiegam :D
 
Hej wszystkim! Przepraszam, że się nie odzywam ale mam tyle zajęć, że mi czasu na wszystko brakuje. Powiem Wam, że się boję cieszyć, żeby znowu nie było jak ostatnio 😞. Ale przeczytałam cały Wasz poprzedni wątek. Trochę tego było. Do ginekologa jeszcze się nie zapisałam, bo nie wiem za bardzo na kiedy, żeby już coś było widać. Tym bardziej, że nie wiem kiedy teraz powinnam dostać @. Dzisiaj mam 25dc. Poczekam jeszcze do końca tyg, żeby upewnić się, że to nie biochemiczna i zrobię test kolejny czy kreska ściemniała. A Wy już wszystkie byłyście na pierwszej wizycie?
 
Ja mam pierwszą wizytę 19.11, czyli koniec 7 tygodnia - początek 8, żeby się nie stresowac i oczekiwać na serduszko [emoji6] mam nadzieję że wszystko będzie w porządku
Hej wszystkim! Przepraszam, że się nie odzywam ale mam tyle zajęć, że mi czasu na wszystko brakuje. Powiem Wam, że się boję cieszyć, żeby znowu nie było jak ostatnio [emoji20]. Ale przeczytałam cały Wasz poprzedni wątek. Trochę tego było. Do ginekologa jeszcze się nie zapisałam, bo nie wiem za bardzo na kiedy, żeby już coś było widać. Tym bardziej, że nie wiem kiedy teraz powinnam dostać @. Dzisiaj mam 25dc. Poczekam jeszcze do końca tyg, żeby upewnić się, że to nie biochemiczna i zrobię test kolejny czy kreska ściemniała. A Wy już wszystkie byłyście na pierwszej wizycie?
 
reklama
Hej wszystkim! Przepraszam, że się nie odzywam ale mam tyle zajęć, że mi czasu na wszystko brakuje. Powiem Wam, że się boję cieszyć, żeby znowu nie było jak ostatnio 😞. Ale przeczytałam cały Wasz poprzedni wątek. Trochę tego było. Do ginekologa jeszcze się nie zapisałam, bo nie wiem za bardzo na kiedy, żeby już coś było widać. Tym bardziej, że nie wiem kiedy teraz powinnam dostać @. Dzisiaj mam 25dc. Poczekam jeszcze do końca tyg, żeby upewnić się, że to nie biochemiczna i zrobię test kolejny czy kreska ściemniała. A Wy już wszystkie byłyście na pierwszej wizycie?
Ja wizytę mam jutro. Liczę na to, że będzie widać pęcherzyk. Dzisiaj 5+3tc
 
Do góry