reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

:D
Cześć dziewczyny, ja z wami od samego początku ale udzielam sie tu naprawdę bardzo żadko. Mam pytanie czy tylko ja przejmuje się tak dochodzącymi kilogramami? Nie ułatwia sytuacji mijania mama.. które niby żartem śmieje się z tego ze ciagle „rosnę” w 24 tc 7kg na plusie, nie wiem czy to nie za dużo? Młody ważył w 23 tc 472g wiec nie wiem skąd tyle na plusie tym bardziej ze widać u mnie tylko po brzuszku i cyckach

U mnie ten sam tydzień i uwaga... +13 kg.
I ten tego.... chciałabym mieć tyle co Ty... ;)
 
reklama
Hej dziewczyny, ja 25 tc i + 3kg.Niby nie duzo,ale ja za duza mialam wage wyjsciowa wiec jak widze kolejny kg to sie stresuje.A jak u was dziewczyny z brzuszkami i ich wielkoscia?Dzisiaj jedna mama mi powiedziala ze jej kolezanka z pracy w ciaży ma podobny termin ,a brzuch o wiele wiekszy od mojego.Nie wiem od czego to zalezy, bo chyba nie tylko od wielkosci dziecka. Ja nawet z bliźniakami mialam maly brzuch, a dzieci urodzily sie jeden 2500, drugi 2300.
 
Hej dziewczyny, ja 25 tc i + 3kg.Niby nie duzo,ale ja za duza mialam wage wyjsciowa wiec jak widze kolejny kg to sie stresuje.A jak u was dziewczyny z brzuszkami i ich wielkoscia?Dzisiaj jedna mama mi powiedziala ze jej kolezanka z pracy w ciaży ma podobny termin ,a brzuch o wiele wiekszy od mojego.Nie wiem od czego to zalezy, bo chyba nie tylko od wielkosci dziecka. Ja nawet z bliźniakami mialam maly brzuch, a dzieci urodzily sie jeden 2500, drugi 2300.
U mnie będzie 6-7 kg na plus. Zaczęłam dziś 24 tydzień. Co do brzuszka to u mnie zbyt wielki nie jest. Jeszcze jestem w stanie go zakryć i nikt się nie orientuje kto nie wie że jestem w ciąży. Ale i tak zobaczyłam lekki wzrost ostatnio :)
 
Mi brzuch pokazał się dopiero coś koło 18-19 tygodnia a teraz mam wrażenie że jest większy z dnia na dzień
 
Ja przed ciążą byłam na diecie, zrzuciłam jakieś 16 kg. Do celu brakowało mi 4 kg. :D Jak dowiedziałam się o ciąży, to oczywiście zaniechałam dalszego odchudzania. W 18t2d nic mi jeszcze wagi nie przybyło. Zobaczymy teraz, 1 kwietnia mam wizytę, to akurat będzie 22 tydzień. Dalej mieszczę się w swoje spodnie sprzed ciąży... Albo coś jest nie tak, albo taka moja uroda. Po cichu liczę, że do rozwiązania pójdę z wagą mniejszą, niż przed odchudzaniem i uda mi się szybko wrócić do wagi docelowej i dopiąć celu, bo teraz totalnie odpuściłam... Jem słodycze, piję słodkie napoje i tak dalej...
 
Witam wszystkie lipcowe
olx_image_2019-03-04_11-39-43.jpg
mamusie i Gratuluję
Czy może ktoś potrzebuję nosidelka Maxi Cosi Pebble jeszcze na gwarncji cena 280zł do malej negocjacji, wiecej zdjec dla zainteresowanych
Pozdrawiam i polecam
 
U mnie już po wizycie mała rośnie zdrowo,... ja też bo kolejne 2 kg do przodu, 25 tydzień i łącznie 9 kg. Gin waży mnie co wizyta czyli co 2 tygodnie nigdy jeszcze nie wspomniał że za szybko tyje. Moja waga nigdy nie przekroczyła 68 kg przy wzroście 170 cm więc teraz przy 72 kg jest mi trochę ciężko, niby tego aż tak nie widać ale czuć przy chodzeniu po schodach. Z czego jestem zadowolona to piersi, nigdy nie były takie dorodne.
 
U mnie już po wizycie mała rośnie zdrowo,... ja też bo kolejne 2 kg do przodu, 25 tydzień i łącznie 9 kg. Gin waży mnie co wizyta czyli co 2 tygodnie nigdy jeszcze nie wspomniał że za szybko tyje. Moja waga nigdy nie przekroczyła 68 kg przy wzroście 170 cm więc teraz przy 72 kg jest mi trochę ciężko, niby tego aż tak nie widać ale czuć przy chodzeniu po schodach. Z czego jestem zadowolona to piersi, nigdy nie były takie dorodne.

hej ja z sierpniówek z początku więc tak na chwilę tutaj weszłam bo tak czytam o przybieraniu na wadze w trakcie ciąży i szczerze to boję się zostać... ciężarówką
Też mam 170 wzrostu moja waga nie przekraczała 66-67 kg teraz już okrąglejsza jestem na twarzy zauważyłam, brzuch niby nie jest jeszcze taki duży, dziewczyny jesteście już na l4 co robicie na co dzień chodzi o jakąś aktywność ?
 
hej ja z sierpniówek z początku więc tak na chwilę tutaj weszłam bo tak czytam o przybieraniu na wadze w trakcie ciąży i szczerze to boję się zostać... ciężarówką
Też mam 170 wzrostu moja waga nie przekraczała 66-67 kg teraz już okrąglejsza jestem na twarzy zauważyłam, brzuch niby nie jest jeszcze taki duży, dziewczyny jesteście już na l4 co robicie na co dzień chodzi o jakąś aktywność ?

Ja przy wzroscie 172 zawsze 57kg, po rzuceniu papierosów dobiłam do 59[emoji16] teraz 68kg i jesli bede ciężarówka to jakoś to zniosę [emoji14] na L4 od 3miesiecy. Do aktywnosci mogę zaliczyć sprzatanie i zakupy [emoji16]
 
reklama
Ja przed ciąża 53 kg max 56(wakacyjna dieta :p) i z taka waga startowałam, mam 169 cm wzrostu, na wadze aktualnie 63,5 kg. Na l4 od 5 tyg, aktywność to sprzątanie, zakupy i spacery z psem (najdłuższy 40 min).
 
Do góry