reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
wcześniej mialam ale tylko z 3 boków - najdluższy jeden mialam bez ochraniacza, zeby miec lepszy widok na dziecko jak leżałam. Teraz nie wiem jeszcze co zrobie.
Dzięki za odpowiedź. Chyba też tak zrobię żeby mieć dobry widok na małą jak będę leżeć.
 
Ale Wam zazdroszczę! Ja muszę wszystko od podstaw kupić.. jedyne co ma, bo tez się napaliłam to łóżeczko i materacyk.. kilka śpiochów mam i ręcznik bo dostalam od przyjaciółki.. A na Allegro koszyk się wysypuje Ja czekam na badania połówkowe, wtedy zacznę szał zakupowy
 
Extra okazja aż chyba sama zacznę szukać takich okazji;)
No jak komuś nie przeszkadza kupowanie używanych rzeczy to czasami można naprawdę znaleźć coś w ekstra cenie i super stanie :)
Ja często przeglądam portale aukcyjne aż mój mąż w końcu skomentował, że hamulce mi puściły :D
 
No jak komuś nie przeszkadza kupowanie używanych rzeczy to czasami można naprawdę znaleźć coś w ekstra cenie i super stanie :)
Ja często przeglądam portale aukcyjne aż mój mąż w końcu skomentował, że hamulce mi puściły :D

szczerze to chyba nawet nie oplaca sie kupowac nowych rzeczy - takie małe dzieci nie zdążą zniszczyć ubrań a patrząc na ceny w sklepach to można zwariować :)
 
szczerze to chyba nawet nie oplaca sie kupowac nowych rzeczy - takie małe dzieci nie zdążą zniszczyć ubrań a patrząc na ceny w sklepach to można zwariować :)
Tak, ostatnio oglądałam w jakimś sklepie ubrania dla dzieci i aż mnie zamurowało ;)
Kupię też coś "wyjściowego" dla małej ale jakbym miała kompletować tak całą ubraniową wyprawkę to tragedia.
 
Hejo ;) ja te muszę się wziąć za wyprawkę bo mam rzeczy po córce ale większość to różowe ... Na szczęście wózek mam i łóżeczko , ale wózek chyba sprzedamy bo myślę o wózku rok po roku [emoji54] Ania będzie miała dopiero rok i 4miesiaxe więc na pewno bez wózka nie da rady ... Muszę sprzedać te ciuszki po młodej ;) Powiem wam że w ciąży z Anią jakoś szybciej szła mi ta wyprawka niż teraz ... Lista już wisi na lodówce i chyba czas ją realizować bo czas tyka tak szybko że nawet nie wiem kiedy mi zleciała połowa ciąży [emoji4]
 
reklama
Jak dobrze pamiętam bedziesz mieć 2 chlopców? Pamietam jak kacper mi się cały czas przesikiwał :) tak jakoś bokiem wychodziło że non stop go przebierałam :) z kolei córcia bardzo ulewała i też przebierałam kilka razy dziennie :) teraz kupiłam kilka bodziaków a na to moja mama a to juz Ci wystarczy prawda? :D Stwierdziłam, że chyba na 2 dni :)
Ja patrzę trochę na olx - niektóre dziewczyny sprzedaja świetne rzeczy niezniszczone - od jednej zakupiłam kilka bodziaków i legginsów nowych bo nie zdążyła ubrac i faktycznie wyglądają jak nie używane :)
No i powiedz, ile Ty realnie zestawów ubrań potrzebowałaś przy swoich przesikująco-ulewających dzieciach? Syn w okresie niemowlęctwa ani specjalnie nie przesikiwał ani nie ulewał, więc u nas sprawdziła się wyprawka minimalistyczna. Kupiłam 12 a w praktycznym użyciu było 6 zestawów ciuchów. A jakie jest zużycie przy dzieciach brudzących ubrania?

Dziewczyny jeszcze mi się przypomniała ważna sprawa. Kupujecie ochraniacze na szczebelki? Bo czytam o tym na internecie i różne są opinie
Ochraniaczy na szczebelki nie kupujemy. :)
 
Do góry