reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Dziewczyny pomozcie, bo juz sie pogubilam.. jestem w 13tc a aplikacji pisze mi ze to 2trymestr a w internecie ze to jeszcze jest 1 trymestr i dopiero od 14tc zaczyna sie 2tr.
 
reklama
Ja sobie dziś na basen poszłam, zrobiłam 4 długości i dostałam zadyszki i godzinę spędziłam w basenie dla dzieci sobie leżąc i lekko ćwicząc.
Tyle co myslalam ze musze isc na basen, polezec na plecach. Jeszcze polowy ciazy nie ma, a juz mnie bola. Zastanawiam sie czy to nie efekt znieczulenia przy pierwszym porodzie? Wtedy chyba z rok mnie krzyz bolal.

2 trymest liczylam od 14tego tygodnia.
 
Tyle co myslalam ze musze isc na basen, polezec na plecach. Jeszcze polowy ciazy nie ma, a juz mnie bola. Zastanawiam sie czy to nie efekt znieczulenia przy pierwszym porodzie? Wtedy chyba z rok mnie krzyz bolal.

2 trymest liczylam od 14tego tygodnia.
Mnie plecy zaczęły boleć po pierwszej punkcji. A miałam ich w ciągu 5 lat ponad 10. Teraz jak śpię bez poduszki między nogami to rano się podnieść nie mogę. Basen naprawdę pomaga
 
Cześć dziewczyny :)
U Was tez tak wieje? [emoji33]

Mam pytanie do chustowych mam. Zdecydowałam się na chustowanie malucha. To będzie dla mnie nowość. Póki co zajęłam się teorią, ale czy jest szansa żeby na spotkaniach chustowych nauczyć wiązać się jeszcze przed porodem czy dopiero ze swoim bobasem?
 
Hej mamuśki ja wczoraj miałam wizytę u mojego giną i tak :
-kolejne CC
-widzialam ptaszka ale Pani doktor mówi żeby się nie nakręcać bo może "odlecieć" jak ostatni.
-waga -2.5kg ale to dlatego że wprowadziłam sobie "dietę cukrzycowa ".Z Anna miałam w ciąży początki cukrzycy i skończyło się tylko na diecie (przez całą ciążę miałam +6kg)
- maleństwo szalało na USG .
A po za tym czuje się fatalnie ,brak sił , brak chęci , w nocy spać się nie da .
Ale wczoraj moja Anna zrobiła pierwsze trzy kroki sama samiutka (wczoraj skończyła 10miesiecy) [emoji4]
 
Hej mamuśki ja wczoraj miałam wizytę u mojego giną i tak :
-kolejne CC
-widzialam ptaszka ale Pani doktor mówi żeby się nie nakręcać bo może "odlecieć" jak ostatni.
-waga -2.5kg ale to dlatego że wprowadziłam sobie "dietę cukrzycowa ".Z Anna miałam w ciąży początki cukrzycy i skończyło się tylko na diecie (przez całą ciążę miałam +6kg)
- maleństwo szalało na USG .
A po za tym czuje się fatalnie ,brak sił , brak chęci , w nocy spać się nie da .
Ale wczoraj moja Anna zrobiła pierwsze trzy kroki sama samiutka (wczoraj skończyła 10miesiecy) [emoji4]
Gratulacje dla córeczki. Pewnie mama jest dumna :) i super że u malucha wszystko dobrze.

Ja miałam pierwsze cc i zastanawiam się jak będzie teraz.

No ja też byłam niejadkiem i chudziną do 3 roku życia, bo wtedy babcie zaczęły mnie tuczyć kluskami. Niestety mi posmakowaly i w efekcie przez resztę dzieciństwa szczupła nie byłam. Dopiero od gimnazjum i liceum wzięłam się za siebie i było nieźle. Po poronieniu sporo przytyłam i w efekcie gdy zaszlam w poprzednią ciążę miałam na starcie 10 kg więcej niż teraz. Po porodzie w ciągu 6 miesięcy zeszłam do 47 kg. Zobaczymy jak będzie teraz :) No a córka pewnie poszła w moje i Męża ślady bo z niego to dopiero niejadek był.
 
reklama
Marta lepiej ćwiczyć z dzieckiem już po porodzie i pod okiem doradcy-taka wizyta trwa jakieś półtorej godziny i można się bardzo dużo nauczyć. Przy okazji doradca może pożyczyć Ci chustę,żebyś sprawdziła różne sploty zanim zdecydujesz się na zakup.
Prawie wcale nie spałam skórę pod nosem mam zdartą do żywego, katar leci ciurkiem, a nos zatkany. Poprosiłam teściów,żeby mi zaprowadzili dziecko do przedszkola, bo ja nie dam rady, głowa mi pęka, stan podgorączkowy, nawet uszy mam zatkane od tego kataru:( pięknie mnie rozłożyło..nie wiem jak ja do gina pojadę po południu..
 
Do góry