reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

@zuzkaaa tu też się z tobą zgodzę że trzeba "odblokować głowę" tyle że u mnie zawsze się udawało teraz nie wiem co się dzieje:oo:
:sorry:
moze teraz zbyt sie tym stresujesz.. pozwol sobie od tego odpoczac w sensie psychicznym... wiem ze tak latwo powiedziec w codziennym rytmie a moze bedziesz miala mozliwosc jechac gdzies z mezem na jakis weekendzik albo jak masz dzieci to odpraw je do dziadkow zostancie sami i odblokuj glowe ale ja i tak wierze ze ci sie uda [emoji106]
 
reklama
a jak juz tak napisalam o tym snie i o tej wyprawce to powiedzcie mi kiedy zaczynacie kompletowac wszystkie potrzebe rzeczy dla dziecka a te dziewczyny ktore maja juz dzieci to kiedy kompletowalyscie? moze pamietacie +/- tydzien albo miesiac ? :)
 
Ja rodzilam sn przez jakies 12 h, po ponad 2h parcia stwierdzili jednak, ze mnie potna. Za co oczywiscie jestem im dozgonnie wdzieczna. Ale przez te cale perypetie nie pamietam jak moj synek sie urodzil.. odplynelam na stole[emoji23][emoji23][emoji23] i polozna mnie budzila, ze to juz[emoji23][emoji23][emoji23]
 
Ja rodzilam sn przez jakies 12 h, po ponad 2h parcia stwierdzili jednak, ze mnie potna. Za co oczywiscie jestem im dozgonnie wdzieczna. Ale przez te cale perypetie nie pamietam jak moj synek sie urodzil.. odplynelam na stole[emoji23][emoji23][emoji23] i polozna mnie budzila, ze to juz[emoji23][emoji23][emoji23]
hahahha przedpac porod to jest cos [emoji23][emoji23]
 
a jak juz tak napisalam o tym snie i o tej wyprawce to powiedzcie mi kiedy zaczynacie kompletowac wszystkie potrzebe rzeczy dla dziecka a te dziewczyny ktore maja juz dzieci to kiedy kompletowalyscie? moze pamietacie +/- tydzien albo miesiac ? :)
Ja zaczęłam od 5miesiaca żeby nie wszystko na raz ... A teraz już praktycznie wszystko mam po Annie no chyba że bedzie chłopak to wtedy też zacznę od 5 miesiąca po trochu kupować .
 
@malinalove93 Trzymam mocno kciuki za Twoje zdrowie[emoji110] Jeżeli można spytać .. Czy to coś poważnego się dzieje :huh:
4 miesiące temu byłam u endokrynologa, miałam podwyższony poziom cukru i kazała mnie brać leki przez 3 miesiące, po 2 miesiące przestałam brac leki bo po nich źle się czułam.. I wtedy z moim narzeczonym zaczęliśmy starac o dziecko..
Miesiąc temu miałam pobieranie krwi i wyniki były ok i z cukrem ok.. I tydzień temu znowu byłam u endokrynologa i przepisała receptę inny lek, ja narazie nie biorę tabletki jak okres nie przyjdzie..
Dlatego jak znowu mi się nie uda, to przestaniemy starać, najpierw zdrowie, brać leki przez 3 miesiące i w lutym muszę iść na pobieraniu krwi badanie THS, TF4, glukoza i inne..
 
Ja moja CC wspominam dość kiepsko trafiłam na niemiłe położne , dobrze że moja pani doktor miała dyżur to lepiej się czułam . I niepamietam momenty gdy mnie przewozili na salę po operacyjna podobno mama mnie pytała czy wszystko dobrze a ja jej odpowiedziałam że jest zajebis#$ ale tego nie pamiętam.
 
reklama
Ale powiem wam że już nie mogę się doczekać pierwszych ruchów , to jest takie cudowne uczucie ... Anna zawsze mocniej się ruszała jak słyszała disco polo i w sumie do tej pory usypia mi szybciej jak leci disco polo [emoji23]
 
Do góry