reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Ja rodziłam 3 razy naturalnie w bólach krzyżowych. Więc nie mam porównania z porodem przez cc :sorry2: Ale najważniejsze jest we wszystkim to żeby poród przebiegł bez żadnych komplikacji i dziecko było zdrowe i mama :tak:
Bardzo mądrze napisane
@malinalove93 kochana ja mam nadzieję że 20 nie przyjdzie ta cholera @@@ i w końcu się uda:oo:
Trzymam mocno kciuki za Ciebie ! ! [emoji110][emoji110][emoji110]
Mam nadzieję że się nie poddasz:rolleyes2: jak w tym miesiącu znów się nie uda będę próbować dalej.. :wink:
Jestem z Tobą :tak:
Trzymam Dziewczyny kciuki za pozytywne testy!
 
reklama
Hej dziewczyny!

Ja tez sie zastanawiam kiedy szefowi powiedziec i jak to bedzie... w poprzedniej ciazy powiedzialam mu zaraz po sikaczu, ze wszystkie znaki na niebie wskazuja na to, ze jestem w ciazy. W biurze bylam do konca 8 miesiaca, 9 miesiac ciazy pracowalam juz z domu.
Teraz mialam zostac i pracowac z domu do przyszlego pazdziernika u dac mlodego do zlobka, ale jednak wyjdzie cos innego... nie bedzie z tego faktu szefostwo zadowolone. W ogole sie zastanawiam co dalej z moim zyciem zawodowym...
Serio! 3 dzieci i praca to juz duzo, a 4? Do tego 2 malitkich? Moze trzeba bedzie pomyslec o pomocy domej kurcze... wszystko sie wywroci do gory nogami na pewno!
Mysle ze tak czy siak poczekam przynajmniej do wizty lekarskiej i dalej zobaczymy czy komus powiemy czy jeszcze nie.

U mnie z objawami na szczescie nie tragicznie, moze dlatego ze tez nie mam na to czasu :-) lekki bol piersi i poranne mdlosci a i wczoraj przysnelo mi sie na kanapie
 
@malinalove93 kochana ja mam nadzieję że 20 nie przyjdzie ta cholera @@@ i w końcu się uda:oo:
Trzymam mocno kciuki za Ciebie ! ! [emoji110][emoji110][emoji110]
Mam nadzieję że się nie poddasz:rolleyes2: jak w tym miesiącu znów się nie uda będę próbować dalej.. :wink:
Jestem z Tobą :tak:
Trzymam mocno kciuki za Ciebie aby Ci się udało!
Ja narazie odpuszczę jak znowu mi się nie uda..
Chciałabym najpierw zająć moim zdrowiem i muszę brać leki i w lutym mam badanie kontrolne i pobrac krwi..
 
Dzień dobrek [emoji4] ale miałam dziś sen śniło mi sie że ciąża mi się przyśniła i w ciąży nie jestem ... Było to tak realne że rano zrobiła. Jeszcze raz testy i dwie kreski więc nic mi się nie śniło ...
 
nie mozna rezygnowac jak sie chce miec upragnione dziecko powiem wam ze ja sie staralam od kwietnia tego roku i nic... pojechalam z narzeczonym do grecji w lipcu i nie staralailsmy sie tam specjalnie poprostu o tym nie myslelismy a wiadomo na wakacjach sie szaleje [emoji23] [emoji85] wrocilismy i i we sierpniu 2 kreski szok totalny bo nie robilam maniakalnie testow ani nic tylko okres sie spoznial ale niestety nic z tego nie wyszlo bo w 6tyg dostalam krwawienia. pozniej we wrzesniu jechalismy znowu do grecji ze znajomymi to juz w ogole sie nie nastawialismy chodzilismy na imprezki i takie tam i prosze bardzo jestem w 7tyg i narazie jest super [emoji106] [emoji6] trzeba odblokowac glowe takie jest moje zdanie
 
Dzień dobrek [emoji4] ale miałam dziś sen śniło mi sie że ciąża mi się przyśniła i w ciąży nie jestem ... Było to tak realne że rano zrobiła. Jeszcze raz testy i dwie kreski więc nic mi się nie śniło ...
ja tez mialam ostatnio sen ze przyjechalam ze szpitala z dzieckiem i nic kompletnie nie mialam dla dziecka [emoji23] narzeczony jechal na szybko po lozeczko i po wanienke
 
reklama
Dzień dobrek [emoji4] ale miałam dziś sen śniło mi sie że ciąża mi się przyśniła i w ciąży nie jestem ... Było to tak realne że rano zrobiła. Jeszcze raz testy i dwie kreski więc nic mi się nie śniło ...
Wogole te sny w ciazy to nie raz jakiś hardcore :-D a nieraz takie głupoty się śnią że głowa mała :biggrin2:
 
Do góry