reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Hey dziewczyny pokażcie te wasze pociechy jakie duże już są[emoji4] jak tam u Was bo u mnie różnie raz spokój raz niespokojny i trzeba cały czas na rękach nosic[emoji6]
U mnie to samo, raz super dzien i uśmiechy od rana a raz płacz i nic nie pasuje. Dzisiejsza noc to dramat jakiś był, budziła sie chyba co godzinę, jadła po czym spała około 20min i znowu to samo. Mam nadzieje ze to przejściowe jest:baffled:
Czy u was karmienie sie juz jakos ustabilizowało? U nas nadal to samo czasem potrafi jeść przez 3/4 godziny i w ciągu dnia praktycznie co godzinę je.
 
reklama
U mnie to samo, raz super dzien i uśmiechy od rana a raz płacz i nic nie pasuje. Dzisiejsza noc to dramat jakiś był, budziła sie chyba co godzinę, jadła po czym spała około 20min i znowu to samo. Mam nadzieje ze to przejściowe jest:baffled:
Czy u was karmienie sie juz jakos ustabilizowało? U nas nadal to samo czasem potrafi jeść przez 3/4 godziny i w ciągu dnia praktycznie co godzinę je.
U mnie czasem co 3 4h je a czasem co 1h i nerwowy tyle że w nocy ok czasem 2 razy się budzi tak 1 i 4 a teraz ostatnie 2 nixe zasypia po 22 i spi do 5;30
 
Moja właśnie od dluzszego czasu budzi się czesciej w nocy niż wcześniej, najczęściej 3 razy. Chciałabym wydluzyc jakos te przerwy w nocy, ale mała nie współpracuje. A w dzień różnie, najczęściej co 2 godz. Na dobę mam średnio 10-11 karmien.
 
Mój w nocy jak śpi od około 20-21 To do 6 mamy 2-3 karmienia A w dzień bardzo różnie czasami co 2h czasami co godzinę dzisiaj dużo wisial na cycu i od razu zasypial Ale nie codziennie jest tak spokojny w zeszłym tyg mieliśmy jakaś infekcje szczęście że się ustabilizowalo i kupki wróciły do normy w badaniu kału było wszystko ok. Wczoraj bioderka i zdrowe bardzo się stresowalam bo pierwszy syn miał dysplazje i rok "chodzil" w takiej desce na szelkach między nogami to była masakra. I tak samo jak u Was jeden dzień miód malina na drugi dzień marudzenie. Niunio ma 8 tyg waży około 5.5 kg z większości ubranek wyrósł także nastąpiła wymiana garderoby
 
To moja słodycz :)
 

Załączniki

  • 20180903_132953.jpg
    20180903_132953.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 175
W dzień różnie się karmimy czasem co godz czasem co 2 zależy jak śpi ogólnie moje dziecko jest grzeczne je śpi rozgląda się. Zasypia po 20 budzi się koło 2 potem koło 5 i spimy do 8 czasem 8:30
Ogólnie nie lubi wisieć na cycku zje co ma zjeść i wypluwa [emoji51]
 
reklama
U mnie Maksio zasypia między 19.30 a 20 i o 24 się budzi, później z reguły o 3 i 6 chociaż niestety zdarzają się gorsze nocki... :) a jeśli chodzi o chuste... Próbowałam ale chyba jestem jakaś lewa...
 
Do góry