reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Mam chustę bawełnianą jednokolorowa Ale też te motanie średnio wychodzi może lepiej zacząć z chusta elastyczna jest mniej wymagająca wybacza więcej błędów
lepiej kolkowa ja mam elastyczna i beznadzieja ... nie bylam zadowolona goraco w tym jak nie wiem w dodatku mialam wrazenie, ze dziecko mi zaraz wypadnie a w kolkowej nie dosc ze oddycha to i dziecko sie stabilnie trzyma no i latwiejsza do wiazania od zwyklej chusty ja sie uczylam z filmikow na youtubie

chcialam sie przywitac podczytuje was tylko moj syn urodzil sie 1lipca :) termin byl na 16 lipca ale sie pospieszyl mam jeszcze coreczke z listopada 2016 :)
 
reklama
Dzisiaj poszłam z małym w nosidle babybjörn nawet dobre i wygodne dość szybko do założenia, nie miałam czasu na wyginanie się przy motaniu jedyny minus to że akurat tego nosidla to nie będę mieć możliwości noszenia dziecka na plecach w przyszłości, teraz jest ok mimo że ciężar czułam w nogach... chyba moja kondycja spadła i to poważnie
 
Hej dziewczyny.
Jestem z sierpnia ale urodziłam wczesniaczka 36,2 tygodniu, 10 lipiec.
Mój synek za dwa dni kończy 2 miesiące i trochę martwi mnie to, że nie za chętnie podnosi główkę leżąc na brzuchu. Wiem oczywiście, ze każde dziecko rozwija się inaczej i nie ma co porównywać, ale chciałam się zapytać jak to jest u Was .
 
reklama
Hej dziewczyny.
Jestem z sierpnia ale urodziłam wczesniaczka 36,2 tygodniu, 10 lipiec.
Mój synek za dwa dni kończy 2 miesiące i trochę martwi mnie to, że nie za chętnie podnosi główkę leżąc na brzuchu. Wiem oczywiście, ze każde dziecko rozwija się inaczej i nie ma co porównywać, ale chciałam się zapytać jak to jest u Was .
A konsultowalas go jako wczesniaka u neurologa czy lekarza rehabilitacji?
 
Do góry