reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
U mnie Maksio zasypia między 19.30 a 20 i o 24 się budzi, później z reguły o 3 i 6 chociaż niestety zdarzają się gorsze nocki... :) a jeśli chodzi o chuste... Próbowałam ale chyba jestem jakaś lewa...
U mnie dokładnie tak samo, kąpiel o 19 i zasypia około 19.30/20 i pobudki podobnie.
Ci do chusty to tez jestem lewa:p
 
U mnie też kąpiel 19.00 i się nie 19.30- 20.00 [emoji16] Widzę, że dużo z nas ta porę wybralo[emoji4]
Tylko pobudki ok 1.00 i potem 4.00-5.00.
Myśle ze to dobra pora, zawsze pozniej mam czas dla siebie.
Moja mama tak robiła ze mną i moja siostra i pózniej tak sie przyzwyczailiśmy ze same zasypialysmy wlasnie tej porze,
 
Mam chustę bawełnianą jednokolorowa Ale też te motanie średnio wychodzi może lepiej zacząć z chusta elastyczna jest mniej wymagająca wybacza więcej błędów
 
reklama
Do góry