reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Byłam dzis z małą u lekarza ważył 3600 urodziła sie z.wagą 2900 stwierdził ze za duzo waży je co 3 godz po 90 i w nocy raz czasem 2 razy sie budzi na jedzenie wasze maluchu ile ważą
90ml co 3 godziny to nie dużo. Wagą też ładna. Pewnie lekarzowi chodziło o przyrost, ale dzieci które się urodziły z niższą wagą zwykle szybciej przybierają. Moja ur 4000g, A teraz 5030g. Myślę, że nie masz się czym martwić.
 
reklama
Byłam dzis z małą u lekarza ważył 3600 urodziła sie z.wagą 2900 stwierdził ze za duzo waży je co 3 godz po 90 i w nocy raz czasem 2 razy sie budzi na jedzenie wasze maluchu ile ważą

Moj po urodzeniu 3kg na pierwszej wizycie w 3 tyg miał 4 kg powiedział ze lepiej więcej niż mniej a i tak soe to wyrówna ja karmie piersia
 
Chciałam poprawić 4600 waży 2 miesiące skończy 4 września z wyjściem z szpitala 2740 byłam u tego lekarza 2 razy i dwa razy czepiał sie jej wagi
To moja 2 miesiące skończyła 28 sierpnia to podobnie. Dziwne, że się czepia moja pani doktor jest bardzo zadowolona, że tak ładnie przybiera
 
dziewczyny mamy plage komarów... znacie jakis środek przeciw komarom cos co mozna zamontowac w sypialni przy malutkim dziecku?? cos sprawdzonego i skutecznego. nie wiem jak te cholery właza mamy moskitiery w oknach a i tak sa.Dzisiaj mnie ugryzl w warge, spuchla mi jak diabli ust nie moglam domknac.nie wyobrazam sobie co by bylo gdyby malego pogryzly, a to cud ze sie to jeszvzce nie stalo bo kazdegonwieczoru zabijamy z 4 komary.
 
reklama
dziewczyny mamy plage komarów... znacie jakis środek przeciw komarom cos co mozna zamontowac w sypialni przy malutkim dziecku?? cos sprawdzonego i skutecznego. nie wiem jak te cholery właza mamy moskitiery w oknach a i tak sa.Dzisiaj mnie ugryzl w warge, spuchla mi jak diabli ust nie moglam domknac.nie wyobrazam sobie co by bylo gdyby malego pogryzly, a to cud ze sie to jeszvzce nie stalo bo kazdegonwieczoru zabijamy z 4 komary.
ja kupilam ostraszacz z chicco i kremik , odstaraszacz mozna uzywac i na wyjscia. Jak na razie nic mi maluszka nie pogryzlo.
 
Do góry