reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Byłam dzis z małą u lekarza ważył 3600 urodziła sie z.wagą 2900 stwierdził ze za duzo waży je co 3 godz po 90 i w nocy raz czasem 2 razy sie budzi na jedzenie wasze maluchu ile ważą
Część dziewczyny. Nie wiem co to za lekarz. Mój przy wyjściu z szpitala ważył 3060 a w 6 tyodniu ważył 4880. Karmie piersią i tylko chwaliła że tak ładnie je i przybiera. Od pewnego czasu przybiera mniej więcej 45-50g na dobę .
 
reklama
dziewczyny mamy plage komarów... znacie jakis środek przeciw komarom cos co mozna zamontowac w sypialni przy malutkim dziecku?? cos sprawdzonego i skutecznego. nie wiem jak te cholery właza mamy moskitiery w oknach a i tak sa.Dzisiaj mnie ugryzl w warge, spuchla mi jak diabli ust nie moglam domknac.nie wyobrazam sobie co by bylo gdyby malego pogryzly, a to cud ze sie to jeszvzce nie stalo bo kazdegonwieczoru zabijamy z 4 komary.

Ja przy starszej używałam tych plastrów i się sprawdzały. Teraz też mam, ale na razie musiałam użyć raz.
Link do: Mosbito
 
Dziewczyny co polecacie na pleśniawki? Mamy już drugi specyfik i nie działa [emoji47].
Smaruję i małą i piersi i to paskudstwo nie schodzi.
 
Dziewczyny co polecacie na pleśniawki? Mamy już drugi specyfik i nie działa [emoji47].
Smaruję i małą i piersi i to paskudstwo nie schodzi.
Nam też niestety wrocilo[emoji53]

Ja pędzlowałam taką mieszanka: Aphtin, Wit C, Nyststyna. Po 3 dniach było już super, a po 3 tygodniach wróciło.
Teraz mamy Flukonazol. A Ty co stosowalas?
 
Nam też niestety wrocilo[emoji53]

Ja pędzlowałam taką mieszanka: Aphtin, Wit C, Nyststyna. Po 3 dniach było już super, a po 3 tygodniach wróciło.
Teraz mamy Flukonazol. A Ty co stosowalas?
Najpierw dostałyśmy Daktarin żel, a teraz mamy Nystatyne. Mam napisane na niej, żeby podawać 1ml doustnie. Maleńka nie chce mi tego połykać... i wcale się nie dziwię, bo jest paskudne. Zawijam teraz gazę na palec, moczę w syropie i wycieram jej ten języczek. Tam gdzie sięgam ładnie się wygoił, ale bliżej gardełka nadal biało. W poniedziałek mamy wizytę u pediatry, więc zapytam co dalej.
Tak piszecie o wadze maluszków i sama jestem ciekawa ile mój szkrab przybrał. W 5 tygodniu ważyła 4300. W poniedziałek mamy kolejne ważenie i kończymy 7 tygodni. Jejjj jak ten czas szybko leci [emoji33].
Najbardziej to widać po ciuszkach, mam już odłożoną całą torbę za małych.
 
Najpierw dostałyśmy Daktarin żel, a teraz mamy Nystatyne. Mam napisane na niej, żeby podawać 1ml doustnie. Maleńka nie chce mi tego połykać... i wcale się nie dziwię, bo jest paskudne. Zawijam teraz gazę na palec, moczę w syropie i wycieram jej ten języczek. Tam gdzie sięgam ładnie się wygoił, ale bliżej gardełka nadal biało. W poniedziałek mamy wizytę u pediatry, więc zapytam co dalej.
Tak piszecie o wadze maluszków i sama jestem ciekawa ile mój szkrab przybrał. W 5 tygodniu ważyła 4300. W poniedziałek mamy kolejne ważenie i kończymy 7 tygodni. Jejjj jak ten czas szybko leci [emoji33].
Najbardziej to widać po ciuszkach, mam już odłożoną całą torbę za małych.
No ta Nyststyna musi być niedobra. Moja też dostawała po 1ml, ale udawało mi się jej podać. To osiadało na języku dzięki temu zeszło wszędzie.
 
reklama
Do góry