reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Cześć dziewczyny, dawno mnie tu nie było ale przy dziecku nawet nie mam czasu laptopa otworzyć. My z Mikołajem tydzień w szpitalu przeleżeliśmy, najpierw on dostał żółtaczki fizjologicznej a później u mnie okazało się, że zostałam źle zszyta wszystko mi się rozeszło i weszła tam infekcja, pełno ropy i okropnie nieprzyjemny zapach i byłam szyta na nowo (nie polecam nikomu, zwłaszcza, ze znieczulenie na mnie nie zadziałało ;( ) Mikołaj ma już 2 tyg, i moje pytanie do Was, czy wasze maluchy mają problem ze spaniem czy śpią jak aniołki? Czasami jest tak, że Miki śpi pięknie, budzi się co 4 godziny na jedzenie a czasami jest tak, że w ogóle nie śpi tylko marudzi wierci się nie wiem w ogóle o co chodzi :(
 
reklama
Do góry