reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Cześć dziewczyny, dawno mnie tu nie było ale przy dziecku nawet nie mam czasu laptopa otworzyć. My z Mikołajem tydzień w szpitalu przeleżeliśmy, najpierw on dostał żółtaczki fizjologicznej a później u mnie okazało się, że zostałam źle zszyta wszystko mi się rozeszło i weszła tam infekcja, pełno ropy i okropnie nieprzyjemny zapach i byłam szyta na nowo (nie polecam nikomu, zwłaszcza, ze znieczulenie na mnie nie zadziałało ;( ) Mikołaj ma już 2 tyg, i moje pytanie do Was, czy wasze maluchy mają problem ze spaniem czy śpią jak aniołki? Czasami jest tak, że Miki śpi pięknie, budzi się co 4 godziny na jedzenie a czasami jest tak, że w ogóle nie śpi tylko marudzi wierci się nie wiem w ogóle o co chodzi :(

Współczuje ponownego szycia [emoji58]
Co do spania to normalne ze dzieci raz spia super a na drugi dzień marudzą co więcej za miesiąc dwa będą spac jeszcze krócej w dzień
 
reklama
a czy Wasze dzieciaki mają suchą skórę? Bo Nikosiowi miejscami aż się łuszczy

U nas strasznie na brzuszku i nogach, kilka dni smarowałam oliwką ale nic nie pomagało, kupiłam balsam Emolium i od razu lepiej

Cześć dziewczyny, dawno mnie tu nie było ale przy dziecku nawet nie mam czasu laptopa otworzyć. My z Mikołajem tydzień w szpitalu przeleżeliśmy, najpierw on dostał żółtaczki fizjologicznej a później u mnie okazało się, że zostałam źle zszyta wszystko mi się rozeszło i weszła tam infekcja, pełno ropy i okropnie nieprzyjemny zapach i byłam szyta na nowo (nie polecam nikomu, zwłaszcza, ze znieczulenie na mnie nie zadziałało ;( ) Mikołaj ma już 2 tyg, i moje pytanie do Was, czy wasze maluchy mają problem ze spaniem czy śpią jak aniołki? Czasami jest tak, że Miki śpi pięknie, budzi się co 4 godziny na jedzenie a czasami jest tak, że w ogóle nie śpi tylko marudzi wierci się nie wiem w ogóle o co chodzi :(

Od kilku dni właściwie w dzień śpi niewiele tylko marudzi, w sumie podejrzewam, że to też przez te upały bo dziś już chłodniej i ładnie przespał większość dnia :)
 
Dziekuje wszystkim za gratulacje :)

Ale mam problem...
Dziewczyny zaraz mi cycki eksploduja...dostalam.Dziś nawalu, ale niestety z powodu infekcji nie bede mogla trzy dni karmic piersia. Laktator dostarcza mi dopiero jutro po poludniu...cycki bola niesamowicie,lezec nie mogę,chodzic..istna masakra.
Jak sobie radzic? Spuscilam troche recznie ale po chwili ulgi znow to samo...nie wiem czy powinnam spuszczac czesciej czy to aby nie pogorszy sprawy? Cycki są juz w guzkach, czyli zastój tak? Nie wiem czy sie prosić o jakies tabsy czy co...
Nie mam kapusty, zostaje tylko zimny oklad z pieluchy...
Tyle pokarmu i wszystko w kanał..:(
 
reklama
Dziekuje wszystkim za gratulacje :)

Ale mam problem...
Dziewczyny zaraz mi cycki eksploduja...dostalam.Dziś nawalu, ale niestety z powodu infekcji nie bede mogla trzy dni karmic piersia. Laktator dostarcza mi dopiero jutro po poludniu...cycki bola niesamowicie,lezec nie mogę,chodzic..istna masakra.
Jak sobie radzic? Spuscilam troche recznie ale po chwili ulgi znow to samo...nie wiem czy powinnam spuszczac czesciej czy to aby nie pogorszy sprawy? Cycki są juz w guzkach, czyli zastój tak? Nie wiem czy sie prosić o jakies tabsy czy co...
Nie mam kapusty, zostaje tylko zimny oklad z pieluchy...
Tyle pokarmu i wszystko w kanał..:(
Nawał jakoś trzeba przetrwać... Nie pomogę za bardzo, bo sama ledwo sobie radziłam - odciagałam, odciskałam ręcznie pod prysznicem itd. A i tak dostałam gorączki... Potem mąż mi okłady robił... Na szczęście po kilku godzinach było lepiej....


Ale co do nieprzydatnosci mleka - karmić nim nie możesz, ale mleko ma też sporo innych zastosowań [emoji6]
Porcja wlana do wanienki do kąpieli działa lepiej niż najlepsze emolienty itd (oczywiście nie splukiwać potem), można posmarować skórę, możesz też na sobie - dobrze działa na powieki ;)
Skoro nie możesz dać dziecku, to wykorzystaj chociaż inaczej [emoji6]
 
Do góry