reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Nie wiem, czy u ktorejs z was podobnie ale ja jestem wrakiem człowieka. Moja mała w ogóle nie spi i chce byc tylko na rękach, sporo marudzi a wieczorem są zawsze kolki. Do tego nie mam ciągle zbyt dużo pokarmu i muszę ja dopychac butla. Ogólnie jest ciągła walka i w ogóle mnie to macierzyństwo nie cieszy, za to ryczę codziennie. Przez te upały siedze ciągle w domu a wieczorem jak są kolki to tez nie mogę wyjść. Czuję się jak w wiezieniu
Mam Kochana dokładnie to samo :) wczoraj spała tylko w nocy i 2h na moim brzuchu, ale tylko dlatego, że brzuszek ja bolał to było mi jej szkoda... Ciągle jest na cycu a wieczorem wypija wszystko co mam plus butle
 
Cześć, jako ze od początku mialam być lipcowka to się tu pochwalę. Moj Syn w końcu postanowil sie ewakulowac z brzucha ;) odbylo się bez wywolywania i pierwsza doba razem juz za nami.
Jasio, 2950g 51 cm :) pozdrawiamy!:)
IMG_20180805_190728.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180805_190728.jpg
    IMG_20180805_190728.jpg
    34,4 KB · Wyświetleń: 534
reklama
Do góry