reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
jest godzina 00:17 a my się właśnie ładujemy do auta i jedziemy na stację benzynową bo mi się strasznie chce jeżyków. Nie wiem dlaczego bo nienawidzę rodzynek, i wgl słodyczy sklepowych już dłuuugo nie jadłam. Ale muszę je miec bo się udławię własną śliną!
Hahaha, Jola dobre[emoji23]
 
Dzień dobry :)

Ja się spakowałam w czwartek ale jeszcze trochę mi brakuje rzeczy i już się nie mieszczę do torby [emoji14] chyba muszę poszukać jakiejś innej. U mnie dla małego trzeba mieć tylko 2 pieluszki tetrowe, paczkę jednorazowych, chusteczki nawilżające i krem pielęgnacyjny i właśnie co znaczy krem pielęgnacyjny? Taki normalny krem?


Ooo nie pomyślałam o suszarce [emoji14]


Mam nadzieję że chcica zaspokojona :D
Ola chodzi o krem do pupy[emoji5]
 
Dzień dobry dziewuszki:) u mnie będzie jutro skończony 30[emoji28] nie mogę powiedzieć, ze nie wiem kiedy to zleciało (leżenie wydłuża czas chyba) [emoji16] ale faktycznie nie wiele już zostało!!!
 
Też nie wiem jaki kupić rozmiar, jak patrzę na l/xl to mają wymiary dokładnie jak ja i nie wiem czy brać taką czy lepiej luźniejsza :p no i stanika do karmienia też nie mam z tego samego powodu :D


Bardzo mało, ale niemożliwe że już tyle tygodni za nami :)

Dziś mam w planach wybrać się do Rossmana po kosmetyki dla małego i podkładki na kibelek :D no i jakieś mini kosmetyki dla mnie do szpitala i po drodze do Pepco po ręcznik dla Remcia :)

Ja brałam L z szykownamama.pl i są takie chyba lekko większe jak XL, ale jakościowo bardzo fajne [emoji8] np.
Link do: 5038 Koszula Nocna, ciążowa, do karmienia Dobranocka - jeans

Link do: 617/159 Elena 2 Koszula nocna do karmienia Cornette
 
Mięso nie tuczy, ale bez mięsa odpadają wszystkie kebaby, wizyty w macku, hoddogi itd [emoji6]
A co do zdrowia - dlatego zostałam wege, bo po mięsie się dużo gorzej czułam i gorzej się biegało ;)
Też nie jem mięsa ale w mc donaldzie kupuje np mc wrapa tylko że bez mięsa, frytki :) w kebabie falafele :) nie potrafiłam całkowicie zrezygnować z fast foodów.
 
Witam, dawno mnie tutaj nie było, ciągłe problemy i związany z tym brak czasu... Ale od kilku dni jestem w szpitalu w związku ze skracającą się szyjką i rozwarciem. Więc teraz mam czas, by nadrobić co tam się działo u Was przez ten miesiąc jak mnie nie było...
Miłej niedzieli Wam życzę :)
 
reklama
Witam, dawno mnie tutaj nie było, ciągłe problemy i związany z tym brak czasu... Ale od kilku dni jestem w szpitalu w związku ze skracającą się szyjką i rozwarciem. Więc teraz mam czas, by nadrobić co tam się działo u Was przez ten miesiąc jak mnie nie było...
Miłej niedzieli Wam życzę :)
Witaj. Fajnie, ze sie odezwalas. Przykro mi, ze jestes w szpitalu. Jak sytuacja obecnie?
 
Do góry