reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Dobre! :) Ciśnienie cały czas bez rewelacji :( Rozkurczowe oscyluje między 87-90. Skurczowe poniżej normy. :(


No siema! :D


To było to! Jestem taka szczęśliwa!

Ja zaraz jade do Łodzi. Mój mąż jest tak niezdecydowany co do auta, że koniecznie jeszcze chce sie przejechac takim co tam stoi w salonie po wyprzedaży. Gdyby ktoś mi kiedyś ppowiedział, że spędzę niedzielny poranek na wycieczce do Łodzi to bym nie uwierzyła :D
Miłego dnia :)
Udanej wycieczki [emoji1]
 
reklama
Witajcie ;) Milego dnia. Ja to jeszcze torba do szpitala nie skompletowana w calosci ... Nie wiem kiedy sie za to zabiore ... Nie wiem jaki rozmiar koszuli kupic ;p Milego dnia ;*
Też nie wiem jaki kupić rozmiar, jak patrzę na l/xl to mają wymiary dokładnie jak ja i nie wiem czy brać taką czy lepiej luźniejsza :p no i stanika do karmienia też nie mam z tego samego powodu :D

Dzień dobry w 32 tygodniu [emoji4] jejku, jak mało już zostało [emoji4]
Bardzo mało, ale niemożliwe że już tyle tygodni za nami :)

Dziś mam w planach wybrać się do Rossmana po kosmetyki dla małego i podkładki na kibelek :D no i jakieś mini kosmetyki dla mnie do szpitala i po drodze do Pepco po ręcznik dla Remcia :)
 
Też nie wiem jaki kupić rozmiar, jak patrzę na l/xl to mają wymiary dokładnie jak ja i nie wiem czy brać taką czy lepiej luźniejsza :p no i stanika do karmienia też nie mam z tego samego powodu :D


Bardzo mało, ale niemożliwe że już tyle tygodni za nami :)

Dziś mam w planach wybrać się do Rossmana po kosmetyki dla małego i podkładki na kibelek :D no i jakieś mini kosmetyki dla mnie do szpitala i po drodze do Pepco po ręcznik dla Remcia :)
Rozmiar koszuli to luźniejszy, a stanik też radzę większy. Po porodzie będzie jeszcze napływ pokarmu.
Udanych zakupów ;-)
 
Też nie wiem jaki kupić rozmiar, jak patrzę na l/xl to mają wymiary dokładnie jak ja i nie wiem czy brać taką czy lepiej luźniejsza [emoji14] no i stanika do karmienia też nie mam z tego samego powodu :D


Bardzo mało, ale niemożliwe że już tyle tygodni za nami :)

Dziś mam w planach wybrać się do Rossmana po kosmetyki dla małego i podkładki na kibelek :D no i jakieś mini kosmetyki dla mnie do szpitala i po drodze do Pepco po ręcznik dla Remcia :)
Ja wzielam jedna luzniejsza a druga taka w sam raz :) a stanika też jeszcze nie mam bo ciągle się zastanawiam bo przecież piersi jeszcze urosną gdy mleko się pojawi... [emoji39]zazdroszczę zakupów [emoji16] to jedna z rzeczy, które potrafią w ciąży poprawić humor i dać powera na mały dzień
 
Ja wzielam jedna luzniejsza a druga taka w sam raz :) a stanika też jeszcze nie mam bo ciągle się zastanawiam bo przecież piersi jeszcze urosną gdy mleko się pojawi... [emoji39]zazdroszczę zakupów [emoji16] to jedna z rzeczy, które potrafią w ciąży poprawić humor i dać powera na mały dzień
Ale dziś to takie drobne zakupki tylko :) ale i to potrafi poprawić humor :)
 
Ale dziś to takie drobne zakupki tylko :) ale i to potrafi poprawić humor :)
Ja też nie robię dużych zakupów na raz bo staram się to rozkładać żeby bardzo nie odczuc [emoji4] a jak wpadniesz do pepco to jestem prawie pewna, że chociaż jedna rzecz dodatkowa/nieplanowana kupisz bo ceny są super [emoji39] moja mama ostatnio upolowala mi bialutka czapeczke na 56 rozm za 2ZŁ [emoji16]
 
Dobre! :) Ciśnienie cały czas bez rewelacji :( Rozkurczowe oscyluje między 87-90. Skurczowe poniżej normy. :(


No siema! :D


To było to! Jestem taka szczęśliwa!

Ja zaraz jade do Łodzi. Mój mąż jest tak niezdecydowany co do auta, że koniecznie jeszcze chce sie przejechac takim co tam stoi w salonie po wyprzedaży. Gdyby ktoś mi kiedyś ppowiedział, że spędzę niedzielny poranek na wycieczce do Łodzi to bym nie uwierzyła :D
Miłego dnia :)
Miałam Ci polecić łódzkie genialne lumpeksy, ale przecież pozamykali sklepy w niedzielę... Miłej wyprawy!
 
reklama
Do góry