reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Witam, dawno mnie tutaj nie było, ciągłe problemy i związany z tym brak czasu... Ale od kilku dni jestem w szpitalu w związku ze skracającą się szyjką i rozwarciem. Więc teraz mam czas, by nadrobić co tam się działo u Was przez ten miesiąc jak mnie nie było...
Miłej niedzieli Wam życzę :)
Jak sie masz i jak szyjka? Czy już całkowicie niemasz? Będą coś działac?
 
reklama
Wstałam dziś coś opuchnięta... dłonie, stopy i okolice ust. Od razu ciśnienie zmierzyłam ale jest ok 125/85. Kupiłam wczoraj pokrzywę. Czy białkomocz może się pojawić bez wysokiego ciśnienia? Pójdę pewnie jutro kontrolnie sprawdzić ten mocz bo wizytę mam dopiero 17 maja.
Myślę , że nie ,ale lepiej sprawdź pewnie od upałów no i wkoncu to już 8 miesiąc [emoji8]
 
U mnie na stronie szpitala jest napisane że 3 koszule w tym jedna do porodu, ale chyba na dwa dni to jedna starczy, tak myślę.
Wiesz co ja mam 3 właśnie 1 do porodu i 2 później myślę , że przyda się dla własnego komfortu choćby Cię przelalo, mleko leciało a piersi, czy się człowiek zwyczajnie spocil jednak będziemy w lipcu rodzic , a komfort też ważny:) jutro mam spotkanie w szpitalu więc pewnie powiedzą jak oni to widzą ale to tylko moje prywatne zdanie:)
 
Wiesz co ja mam 3 właśnie 1 do porodu i 2 później myślę , że przyda się dla własnego komfortu choćby Cię przelalo, mleko leciało a piersi, czy się człowiek zwyczajnie spocil jednak będziemy w lipcu rodzic , a komfort też ważny:) jutro mam spotkanie w szpitalu więc pewnie powiedzą jak oni to widzą ale to tylko moje prywatne zdanie:)
Ja mam dwie a do cc to dają swoja
 
Szyjka z 5 na 1,5 poleciała :( rozwarcie na 2, właśnie tu w De oni nie chcą tego za bardzo ruszać. Lekarz mówi, ze jak nic do wtorku sie nie zmieni to znaczy, że leżenie pomaga i nie ma sensu w to ingerować.
Znam to doskonale moja miała 2.2 i też nic nie chcą z nią robić mam lezec , brać leki i tyle . Ciężko Ci pewnie co ? Masz jakąś pomoc do maluszków?
 
reklama
Ale będzie z Ciebie ciekło, w razie jak się pobrudzisz czy nawet spocisz (w końcu to lipiec) to będziesz miała w co się przebrać i będziesz się lepiej czuć [emoji4]
Też tak myślę:) I potem w domu też się przyda na zmianę mieć jakby jedna niezdazyla wyschnac czy niezdazyla się wyprać a jednak krocze w koszuli ma lepszy dostęp powietrza niż w spodniach czy spodenkach [emoji4]
 
Do góry