reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Witam, dawno mnie tutaj nie było, ciągłe problemy i związany z tym brak czasu... Ale od kilku dni jestem w szpitalu w związku ze skracającą się szyjką i rozwarciem. Więc teraz mam czas, by nadrobić co tam się działo u Was przez ten miesiąc jak mnie nie było...
Miłej niedzieli Wam życzę :)
Trzymaj się dzielnie [emoji8]
 
reklama
Wstałam dziś coś opuchnięta... dłonie, stopy i okolice ust. Od razu ciśnienie zmierzyłam ale jest ok 125/85. Kupiłam wczoraj pokrzywę. Czy białkomocz może się pojawić bez wysokiego ciśnienia? Pójdę pewnie jutro kontrolnie sprawdzić ten mocz bo wizytę mam dopiero 17 maja.
 
Ja też nie robię dużych zakupów na raz bo staram się to rozkładać żeby bardzo nie odczuc
emoji4.png
a jak wpadniesz do pepco to jestem prawie pewna, że chociaż jedna rzecz dodatkowa/nieplanowana kupisz bo ceny są super
emoji39.png
moja mama ostatnio upolowala mi bialutka czapeczke na 56 rozm za 2ZŁ
emoji16.png
Taka wiązana?

Ja brałam L z szykownamama.pl i są takie chyba lekko większe jak XL, ale jakościowo bardzo fajne
emoji8.png
np.
Link do: 5038 Koszula Nocna, ciążowa, do karmienia Dobranocka - jeans

Link do: 617/159 Elena 2 Koszula nocna do karmienia Cornette
Dziękuję :*
Myślicie że trzeba mieć dwie koszule? Czy starczy jedna przy optymistycznej wersji pobytu w szpitalu 2 dni.
 
Witaj. Fajnie, ze sie odezwalas. Przykro mi, ze jestes w szpitalu. Jak sytuacja obecnie?
Dzięki, wcześniej ciężko było mi chwilę wygospodarować, żeby się odezwać, teraz muszę leżeć więc mam czas Was nadrobić i cos napisać. Po wczorajszym badaniu syt bez zmian, co lekarz uważa za dobry znak. Szyjka dalej sie nie skraca, skurczy brak, rozwarcie bez zmian. We wtorek, jak nic się nie zmieni do tego czasu, będą decydować co dalej...
 
Wstałam dziś coś opuchnięta... dłonie, stopy i okolice ust. Od razu ciśnienie zmierzyłam ale jest ok 125/85. Kupiłam wczoraj pokrzywę. Czy białkomocz może się pojawić bez wysokiego ciśnienia? Pójdę pewnie jutro kontrolnie sprawdzić ten mocz bo wizytę mam dopiero 17 maja.
Też mam wizytę 17 maja :)
Cieszę się już i równocześnie boję jutrzejszych prenatalnych.
 
reklama
Taka wiązana?


Dziękuję :*
Myślicie że trzeba mieć dwie koszule? Czy starczy jedna przy optymistycznej wersji pobytu w szpitalu 2 dni.
Ja po pierwszym porodzie tak strasznie się pociłam, że musiałam się przebierać kilka razy w ciągu dnia, bo dosłownie wszystko było mokre
 
Do góry