reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

jest godzina 00:17 a my się właśnie ładujemy do auta i jedziemy na stację benzynową bo mi się strasznie chce jeżyków. Nie wiem dlaczego bo nienawidzę rodzynek, i wgl słodyczy sklepowych już dłuuugo nie jadłam. Ale muszę je miec bo się udławię własną śliną!
Hahaha dobreeee[emoji23]
 
reklama
Dzień dobry :)
To ja się mogę pochwalić że mam obie torby kompletnie spakowane. Dla siebie i małego. U nas w szpitalu dla dziecka trzeba mieć dosłownie wszystko własne. Ubranka, flanelki, tetry, kosmetyki, rożki. No calutki komplet. Więc wyszły 2 torby. Mam je spakowane od skończonego 30 tygodnia.
Ja się spakowałam w czwartek ale jeszcze trochę mi brakuje rzeczy i już się nie mieszczę do torby :p chyba muszę poszukać jakiejś innej. U mnie dla małego trzeba mieć tylko 2 pieluszki tetrowe, paczkę jednorazowych, chusteczki nawilżające i krem pielęgnacyjny i właśnie co znaczy krem pielęgnacyjny? Taki normalny krem?

Oj tam oj tam, ogarniesz! :tak: Ogarnęłaś remont, przeprowadzkę- to torby nie oganriesz?? :D



Osz kurde, przygotowana jesteś nawet z tymi monetami :D I pamiętaj, SUSZARKA...!! :D :*



Koleguj się no...! :) Ale ja startowo ważyłam ponad 60 :( i przyrzekam, że jak czegoś chcę to sobie nie odmawiam, jak idziemy do knajpy wieczorem, albo M. akurat robi makaron i mam na niego ochotę to zjem :tak: ale z drugiej strony pamiętaj że ja już STARSZA jestem :p więc ze zrzucaniem będzie trudniej :p Ale fakt, piję też pokrzywę i chodzę czasami na jakiś masaż, to mi się woda tak nie zatrzymuje też.



Ja muszę właśnie odebrać z OYSHO paczkę, czeka już ze 2 tyg... Wzięłam M-ki, pytanie czy będą dobre :baffled:



:* :* :*

Byliśmy w Ikei, ale z facetem to pół funu, nie interesują go świeczniki, kwiatki, ramki itp.. muszę pojechać drugi raz z siostrą :D Ale ważne że mamy 2 komody plus jakieś pudełka, segregatory do szuflad, 2 nowe patelnie itp :) No i zjadłam hot doga:rolleyes2: A jeszcze piekli przed wejściem kiełbę... i sprzedawali gofry... Mmmmm zdecydowanie muszę tam pojechać na głodnego :tak::tak:
Ooo nie pomyślałam o suszarce :p

jest godzina 00:17 a my się właśnie ładujemy do auta i jedziemy na stację benzynową bo mi się strasznie chce jeżyków. Nie wiem dlaczego bo nienawidzę rodzynek, i wgl słodyczy sklepowych już dłuuugo nie jadłam. Ale muszę je miec bo się udławię własną śliną!
Mam nadzieję że chcica zaspokojona :D
 
Witajcie ;) Milego dnia. Ja to jeszcze torba do szpitala nie skompletowana w calosci ... Nie wiem kiedy sie za to zabiore ... Nie wiem jaki rozmiar koszuli kupic ;p Milego dnia ;*
 
hejjj!
widze poszukiwanie majtek na forum:D
ja nie biore suszarki bo latem masakra uzyc , w sumie pomyslalam suchy szampon kupic :D...
Jola dobre byly te jezyki ?;) jak bylo z cisnieniem tym razem ?
dobrego Wam wszystkim dnia ,bez dolegliwosci i ogolnie zeby was nikt nie wku..wial!:D
 
hejjj!
widze poszukiwanie majtek na forum:D
ja nie biore suszarki bo latem masakra uzyc , w sumie pomyslalam suchy szampon kupic :D...
Jola dobre byly te jezyki ?;) jak bylo z cisnieniem tym razem ?
dobrego Wam wszystkim dnia ,bez dolegliwosci i ogolnie zeby was nikt nie wku..wial!:D
Dobre! :) Ciśnienie cały czas bez rewelacji :( Rozkurczowe oscyluje między 87-90. Skurczowe poniżej normy. :(

Dzień dobry w 32 tygodniu [emoji4] jejku, jak mało już zostało [emoji4]
No siema! :D

Hej ;)
Jola i jak smakowały tak jak myślałaś czy jednak to nie to ? :D
To było to! Jestem taka szczęśliwa!

Ja zaraz jade do Łodzi. Mój mąż jest tak niezdecydowany co do auta, że koniecznie jeszcze chce sie przejechac takim co tam stoi w salonie po wyprzedaży. Gdyby ktoś mi kiedyś ppowiedział, że spędzę niedzielny poranek na wycieczce do Łodzi to bym nie uwierzyła :D
Miłego dnia :)
 
Dobre! :) Ciśnienie cały czas bez rewelacji :( Rozkurczowe oscyluje między 87-90. Skurczowe poniżej normy. :(


No siema! :D


To było to! Jestem taka szczęśliwa!

Ja zaraz jade do Łodzi. Mój mąż jest tak niezdecydowany co do auta, że koniecznie jeszcze chce sie przejechac takim co tam stoi w salonie po wyprzedaży. Gdyby ktoś mi kiedyś ppowiedział, że spędzę niedzielny poranek na wycieczce do Łodzi to bym nie uwierzyła :D
Miłego dnia :)
Udanej wyprawy do Łodzi ;-)
 
reklama
Do góry