reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Znaczy moja mama ma już wnuczkę, bo z mojej strony jest pół na pół w płci. Ale u K jak by tak ciotki i babcie wpadły do sklepu to pewnie były by : różowe kokardki, błyszczące spódniczki :D
Kiedyś takich rzeczy nie było i dlatego teraz można poszalec :)

f2w39n7303c24ozn.png
 
reklama
U nas wojna o imię. Dla dziewczynki było wybrane i wszyscy byli zgodni: miala byc Annika. A że bedzie chlopiec to teraz każdy ma swoje typy: mąż chce Maksa, corka Michała a ja chyba Tomka lub Dominika. I nikt nie chce ustąpić zeby demokratycznie była większość. W ogóle powiem Wam że jakoś imiona dla chłopców średnio mi sie podobają.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No to ciężki orzech do zgryzienia :) U nas żadnej demokracji nie było, syn bardzo, ale to bardzo chciał wybrać sam imię, a w końcu gdyby nie jego prośby to pewnie nie byłoby tego dziecka, więc się zgodziliśmy pod warunkiem, że to imię będzie normalne :)

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
Jaki ten pas zakupilas firma ? Tez nad nim mysle pogadam z lekarzem wizyte mam 12 marca
20180305_103401.jpg


Poki co mialam raz na sobie [emoji13] przypominam sobie dopiero jak plecy bola. Ale polecam zwlaszcza jak ktos ma problemy z kregoslupem tak jak ja[emoji53]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 20180305_103401.jpg
    20180305_103401.jpg
    29,5 KB · Wyświetleń: 314
U nas wojna o imię. Dla dziewczynki było wybrane i wszyscy byli zgodni: miala byc Annika. A że bedzie chlopiec to teraz każdy ma swoje typy: mąż chce Maksa, corka Michała a ja chyba Tomka lub Dominika. I nikt nie chce ustąpić zeby demokratycznie była większość. W ogóle powiem Wam że jakoś imiona dla chłopców średnio mi sie podobają.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
To może zróbcie losowanie :p
 
Czesc dziewczynki :) mam nadzieję, że dzisiejszy dzień będzie dla nas wszystkich spokojny :) jutro o tej godzinie będę miała prenatalne i już łapie stresik... Normalnie nie łapie przed zwykłą wizyta, ale to jest najważniejsze badanie w całej ciąży :)

f2w39n7303c24ozn.png
Ja też mam jutro połówkowe na 9 rano :) Jeszcze się nie stresuję pewnie wieczorem zacznę i nockę będę mieć z głowy :(
 
@SzczęśliwaCiężarna, no nie po to masz na rano, żeby się stresować 24h wcześniej...! :D Na pewno wszystko będzie super.

No to ciężki orzech do zgryzienia :) U nas żadnej demokracji nie było, syn bardzo, ale to bardzo chciał wybrać sam imię, a w końcu gdyby nie jego prośby to pewnie nie byłoby tego dziecka, więc się zgodziliśmy pod warunkiem, że to imię będzie normalne :)

p19uqqmzxqi22hcj.png

U nas synek też stwierdził, że ma prawo do wyboru imienia bo tylko on wierzył że będzie chłopiec... no i jedyne które wchodzi w grę to Max :) No i chyba przy nim zostaniemy...
 
No właśnie ja też mam na przedniej i zastanawiam sie jak je przestawic haha. Wczoraj trochę potanczylam przy sprzątaniu ale to nic nie dalo[emoji13][emoji13][emoji13]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Łożysko jest wrosniete w macice z tego co się orientuje więc nie przestawisz [emoji16][emoji16] ale będzie szło do góry bo macica coraz większa więc wtedy dziecko będziesz czuła [emoji16][emoji16] a poza tym on dziecko większe tym lepiej czujemy [emoji16] bo sila uderzenia większa [emoji16] ja teraz czuję ruchy [emoji16] dla mnie to teraz jest tak, że ja czuję jak by się we mnie dziecko w balonie odbijalo [emoji16] lub w dmuchanym zamku [emoji16]

f2w39n7303c24ozn.png
 
Marika śliczny brzusio [emoji4]

Onaszczesliwa będzie dobrze
Daj znac id razu jak będzie jakaś decyzja w sprawie pasera

Moj kaszel coraz gorszy ... zaraz się zbieram i jadę po męża do domu i razem mamy wizytę a z rana już tak mnie wkurw.... ze we dwoje nie możemy być na l4 na bank ...



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@SzczęśliwaCiężarna, no nie po to masz na rano, żeby się stresować 24h wcześniej...! :D Na pewno wszystko będzie super.



U nas synek też stwierdził, że ma prawo do wyboru imienia bo tylko on wierzył że będzie chłopiec... no i jedyne które wchodzi w grę to Max :) No i chyba przy nim zostaniemy...
Hahaha niby tak, ale niestety tak to na mnie dziś działa [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16] jak bym swoje się miała nastresowac i tak u tak [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]

f2w39n7303c24ozn.png
 
Do góry