reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

U nas też przez jedno [emoji4]

oar8qqmza8t91ycr.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
Ja na nią mówię Lili a jak była mała i mnie wkurzyła to była Luska☺️
 
reklama
@oliwka_11 100 lat! wszystkiego najlepszego, szybkiego porodu, zdrowia i szczęścia! :*

Moj kaszel coraz gorszy ... zaraz się zbieram i jadę po męża do domu i razem mamy wizytę a z rana już tak mnie wkurw.... ze we dwoje nie możemy być na l4 na bank ...

Biedna :)))))

Ale u mnie to jest taki stres, że mimo wszystko humor mnie nie opuszcza [emoji16] i ja się stresuje, ale i tak wierzę, że będzie dobrze [emoji16] mój optymizm wypiera stresik

Ale u nas chyba mozna Maksymilian :) i przez K a nie X :)

f2w39n7303c24ozn.png

I bardzo dobrze, ja też tak się staram :)

Co do imienia to jak coś będzie i tak Massimiliano :)

Hej dziewczyny!

My czekamy do czwartku i może wtedy sie dowiemy kto mieszka w brzuszku:) moja rodzina obstawia dziewczynkę, ale my nie mamy żadnych przeczuć. Jeszcze może sie okazać, ze bede musiała iść sama :( moj miał mieć ważny egzamin we czwartek, ale przez ten śnieg został przeniesiony na czwartek w tym tygodniu :frown: oczywiście jest o tej samej godzinie co prenatalne.
Badania nie da sie przenieść na inny dzien. Samej to tak troche smutno iść, na ale jak sie nie uda to tak bedzie musiało być:sad:

Zdarza się i tak, ja np. nie też mam pewności czy M. ze mną pójdzie, może być tak że pójdę z młodszym synkiem :)
 
U nas wojna o imię. Dla dziewczynki było wybrane i wszyscy byli zgodni: miala byc Annika. A że bedzie chlopiec to teraz każdy ma swoje typy: mąż chce Maksa, corka Michała a ja chyba Tomka lub Dominika. I nikt nie chce ustąpić zeby demokratycznie była większość. W ogóle powiem Wam że jakoś imiona dla chłopców średnio mi sie podobają.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
U nas też na dziewczynkę mieliśmy kilka do wyboru (mąż jest Serbem i chcemy dać dziecku na imię tak żeby pisało i czytało się tak samo w obydwu językach) a czekamy na Syneczka i wybór mieliśmy między Igorem a Filipem i zostanie Filipkiem [emoji4]

oar8qqmza8t91ycr.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
@oliwka_11 100 lat! wszystkiego najlepszego, szybkiego porodu, zdrowia i szczęścia! :*



Biedna :)))))



I bardzo dobrze, ja też tak się staram :)

Co do imienia to jak coś będzie i tak Massimiliano :)



Zdarza się i tak, ja np. nie też mam pewności czy M. ze mną pójdzie, może być tak że pójdę z młodszym synkiem :)
A no tak po wlosku [emoji16] bardzo podoba mi się to imię

f2w39n7303c24ozn.png
 
A dużo róznych drobnostek :) Organizery do szuflady w kuchni, na rzeczy typu foremki, sitka, lejki itp bo już tam duży bałagan był, listwę magnetyczna na przybory kuchenne, troszkę nowych przyborów, wazon na duże bukiety bo nie mamy, foremkę do keksa, puszki na kawy itp, i jeszcze jakies inne o których nie pamietam :D Ogladalismy przewijaki i testowalismy ich funkcjonalnosc. Będę w internecie sprawdzac dokładne wymiary żeby jakiś fajnie sie wpasował do pokoju Stasia. Szukaliśmy mu zasłon bo teraz tam są takie zwykłe szare, ale nie było żadnych kolorowych albo typowo dzieciecych :( Za to ujrzelismy super lampki scienne! 3 baloniki (zółty, czerwony i niebieski) i kupujemy naklejkę ścienną z niedźwiadkiem co ma wyciągniętą łapkę i w tą łapkę mu wpasujemy kabelki od tych lampek, żebywyglądało to tak jak by on sobie szedł z tymi balonami w łapce :)


Trzymam mocno kciuki :)


Trzymam kciuki za wizyte :)


@oliwka_11 ja też się dołączam do życzeń. Wszystkiego co najlepsze :)


Kochana ja cały czas o Was myślę i wysyłam pozytywną energię :) Gdyby nawet trzeba było by Ci coś wysłać z PL daj znac, chetnie pomoge :)


Pięknie wyglądacie! :)


Też zawsze marzyłam o synu :)


Wstalam i czuje się przeziebiona :( Przełożyłam masaż, bo obiecałam Ł że nigdzie będę narazie wychodziła z domu sama. A juz chciałam gofrownicę w lidlu kupować :D
Wyprasuję potem kilka sztuk ubranek to Wam pokaże jak się różnią od siebie te same rozmiary w zależności od producenta :)
Te lampki baloniki bardzo fajne i dają fajny efekt :)
 
Hihi zachowujesz się jak mama, która broni swojego dziecka na wypadek gdyby to był jednak chłopak i ktoś miał mieć pretensje [emoji16][emoji16] to już od razu atak i włos się jeży [emoji16] będą kochać kogo tam w brzuszku nie masz [emoji16] po prostu mają swoje preferencje

f2w39n7303c24ozn.png
Muszę bronić :p to moje maleństwo :D a oni niech się wypchaja. Zrobimy im na złość i na USG pokaże się siusiak :D haha
 
reklama
Ja na nią mówię Lili a jak była mała i mnie wkurzyła to była Luska[emoji5]️
U nas Lila Lilka [emoji4] ma dwa lata a takiej łobuziary jeszcze nie widziałam. Niczego się nie boi. Siostra z nią nie ma lekko. Jak miała 1,5 roku umiała już wyjść po schodkowych półkach na biurko a stamtąd na parapet... ani na sekundy nie można jej spuścić z oczu bo od razu coś kombinuje [emoji2]

oar8qqmza8t91ycr.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
Do góry