reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2018

Ale piękne rzeczy
emoji7.png
Truskawki są boski, sama bym chętnie kupiła dla Remika :) Pochwal się gdzie kupiłaś :)
Na allegro, wszystko od: Krzysiu-Jarzyna
 
reklama
U nas wojna o imię. Dla dziewczynki było wybrane i wszyscy byli zgodni: miala byc Annika. A że bedzie chlopiec to teraz każdy ma swoje typy: mąż chce Maksa, corka Michała a ja chyba Tomka lub Dominika. I nikt nie chce ustąpić zeby demokratycznie była większość. W ogóle powiem Wam że jakoś imiona dla chłopców średnio mi sie podobają.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :)



O matko, znam to... też nie lubię siedzieć razem jak wszyscy chorzy.. najgorzej. Super że córcia czuje się lepiej. @Margana a jak u Was?



Właśnie @Jola92 , co kupiliście?? Czy to zasłabnięcie nie było po rachunku....?? ;) Ola, a komoda bardzo ładna.

Ola, ja jestem w szpitalu non stop- bo nie mam wyjścia. Ale szczerze mówiąc unikałabym. Jeszcze teraz pół biedy, bo w tym onkologicznym z założenia nie powinno być osób chorych, ale mimo wszystko to szpital...



Ja też tak sobie myślę...! :) Chyba jesteśmy idealistkami? ;) Oglądam z Franem, bo on uwielbia. Ogląda i potem chce sam coś robić, więc fajnie.



Ja we środę o 18.00... więc cały dzień w pracy czekania niestety.. ale chciałam iść razem z M. i Frankiem, dlatego popołudniu.



Hahahahh ja też czasami się zastanawiam :D W ogóle tego nie liczę od 30tki :)




U mnie podobnie- czuję tylko w ciągu dnia i wieczorem nawet nie jakoś późno...



Cały czas o Was myślę i wysyłam dobre fluidy. Dobrze że się powolutku wszystko normuje.
Może i faktycznie jestem idealistka :) nigdy o tym nie myślałam [emoji16] ale chociaż zaczniesz się stresować od rana a ja to już dzień wcześniej bo mam świadomość, że z rana to już nie będzie kiedy [emoji16] ale musi być dobrze bo czemu miałoby być inaczej...

f2w39n7303c24ozn.png
 
Ahoj!! Niedawno otworzyłam oko [emoji13][emoji13] zaraz szybki prysznic, sniadanko i pędze do fryzjera. Juz sie nie mogę doczekać [emoji13]
A jak wasze samopoczucie??
Mnie zaczynaja boleć plecy... Zakupilam ostatnio pas ciazowy i chyba zaczne nosic może cos pomoże

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Jaki ten pas zakupilas firma ? Tez nad nim mysle pogadam z lekarzem wizyte mam 12 marca
 
Dzień dobry :)

@MADZIA 0902 śliczne ciuszki dla maluszka :-)

@Karla88 i ciebie dopadła choroba.. Trzymajcie się jakoś . Normalnie szpital polowy w domu

@oliwka_11 spełnienia marzeń :*

@joanna4258 trzymam kciuki :)

@SzczęśliwaCiężarna na pewno wszystko będzie dobrze i zobaczysz zdrowego maluszka :)

Ja właśnie wstałam i postanowiłam sobie ze zdjęcia będę robiła co 2 tygodnie :) a więc to efekt :D
1520240875-9c05a18f6964599b-aaaaaa.jpeg

1520240887-b91dfa1a8723c237-aaaaaa.jpeg


p19u3e3ki14olwdk.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
Pięknie rośnie brzusio ja tez robie tak Zdjęcia żeby porównywać sobie :)
 
Dziewczyny jakie nad jakimi imionami myślicie dla dziewczynki. Mi sie podoba Liliana nicola Marysia
Ja się w ogóle nie zastanawiałam nad imieniem...
Pierwszy raz jak pomyślałam, że może to ciąża (tydzień po @, miałam silne plamienie implatacyjne, które wzięłam za parę dni wcześniejszą i trochę słabszą @, zarzuciłam to na trening maratoński), to była myśl, że to dziewczynka, Hania ;)
No i doszłam do wniosku, że nad imieniem zacznę myśleć jak się okaże chłopak, no ale jest Hania :)

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
reklama
U mnie od początku znajomości z przyszłym mężem wybraliśmy imię dla synka Paweł, Pawełek, potem w drugiej ciąży jak okazało się że znów chlopak to długo miał być Wojtkiem, gdzieś do 7miesiaca. Potem urodzila koleżanka męża z pracy i dała synkowi właśnie Wojtek na imię a że ich szef też Wojtek to zmieniliśmy koncepcje na Nikodem z zastrzeżeniem że jak jednak dziecko będzie wyglądało na Wojtka będzie Wojtkiem ale jak się urodził to nic innego nie pasowało jak Nikoś. Teraz nie mam jeszcze koncepcji na imię. Z racji że w rodzinie większość chłopaków wybór mocno ograniczony. O dziwo syn nie chce pomagać. Czeka aż my wymyślimy. Tylko dla dziewczynki to by Ninę chciał bo ma taką koleżankę i chyba mu się podoba bo w kółko tylko Nina to Nina tamto.
 
Do góry