reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Babcie gdyby wpadły do sklepu to byłby szal [emoji16] bo do tej pory tylko chlopiece ubranka a to zawsze jakas odmiana

f2w39n7303c24ozn.png
Znaczy moja mama ma już wnuczkę, bo z mojej strony jest pół na pół w płci. Ale u K jak by tak ciotki i babcie wpadły do sklepu to pewnie były by : różowe kokardki, błyszczące spódniczki :D
 
reklama
Mi tez obojętne. Ale ciągnie mnie do synka przez to gadanie całej rodziny o dziewczynce. I szkoda mi, że jak jest chłopczyk to taki biedny , że nikt go nie chce. Więc ja bardziej bym chciała synka [emoji14] ale czasem tez pomyślę o córce :D
Ja jestem jakaś dziwna bo ja nigdy nie marzyłam córce tylko o synku. Wiadomo, że jakbym miała 2 córki to też bym się cieszyła, ale czułabym jakiś niedosyt. Na szczęście moje marzenie spełniło się już przy 1 ciąży, mam swojego ukochanego wymarzonego małego mężczyznę i w tej ciąży już mi to jest totalnie obojętne :)

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
Już tak nie długo żeby się dowiedzieć :)
Jak moja mama mówi "ona" "jej" to już zaczynam się denerwować . Ale chyba muszę zmienić nastawienie :D
Hihi zachowujesz się jak mama, która broni swojego dziecka na wypadek gdyby to był jednak chłopak i ktoś miał mieć pretensje [emoji16][emoji16] to już od razu atak i włos się jeży [emoji16] będą kochać kogo tam w brzuszku nie masz [emoji16] po prostu mają swoje preferencje

f2w39n7303c24ozn.png
 
reklama
Ja dopiero coś zaczęłam czuć od skończonego 20 tygodnia :) a też czasem aż nie wierzę czy to Maleństwo czy jelita robią ze mnie głupka :) łożysko mam na przedniej scianie

f2w39n7303c24ozn.png
No właśnie ja też mam na przedniej i zastanawiam sie jak je przestawic haha. Wczoraj trochę potanczylam przy sprzątaniu ale to nic nie dalo[emoji13][emoji13][emoji13]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry